Nazi killing: podwójna dawka Uwe Bolla [zwiastuny]

Nazi killing: podwójna dawka Uwe Bolla [zwiastuny]09.11.2010 14:14
Nazi killing: podwójna dawka Uwe Bolla [zwiastuny]
Michał Nowak

Czy Uwe Boll wie co to w ogóle jest odpoczynek? Dopiero co Irek informował o jego najnowszym filmie Auschwitz, a już teraz mam przyjemność zapowiedzieć dwa kolejne dzieła tego niechlubnego filmowca. Co więcej, są już nawet zwiastuny. Ba, jakby tego było mało, znów rozchodzi się o II wojnę światową i nazistów. We wspomnianym Auschwitz otrzymujemy poważne podejście do tematu. Natomiast w zapowiadanych tutaj Bloodrayne: The Third Reich oraz Blubberella, mamy kolejno podejście: efekciarskie i humorystyczne. Czy Boll aspiruje do jakiegoś rekordu w księdze Guinessa, czy po prostu cholernie lubi tematykę drugiej wojny?

Czy Uwe Boll wie co to w ogóle jest odpoczynek? Dopiero co Irek informował o jego najnowszym filmie Auschwitz, a już teraz mam przyjemność zapowiedzieć dwa kolejne dzieła tego niechlubnego filmowca. Co więcej, są już nawet zwiastuny. Ba, jakby tego było mało, znów rozchodzi się o II wojnę światową i nazistów. We wspomnianym *Auschwitz *otrzymujemy poważne podejście do tematu. Natomiast w zapowiadanych tutaj *Bloodrayne: The Third Reich *oraz Blubberella, mamy kolejno podejście: efekciarskie i humorystyczne. Czy Boll aspiruje do jakiegoś rekordu w księdze Guinessa, czy po prostu cholernie lubi tematykę drugiej wojny?

Fabuła: Rayne zajmuje się zwalczaniem nazistów w czasie II w. ś. Jej głównym celem będzie nazistowski przywódca Ekart Brand, który stara się wstrzyknąć krew bohaterki Adolfowi Hitlerowi, aby ten przeistoczył się w potężnego i nieśmiertelnego wampira.

Bloodrayne: The Third Reich reżyseruje oczywiście Uwe Boll. W roli głównej występują Natassia Malthe, Brendan Fletcher, Michael Paré i Clint Howard. Premiera powinna nastąpić jeszcze w tym roku.

Fabuła: Komedia akcji, której bohaterką jest otyła kobieta. Na imię ma Blubberella, jej kroki powodują eksplozje, a jej dwa miecze zostają wykorzystane przeciwko każdemu, kto zechce z niej zażartować.

*Blubberellę *napisał i wyreżyserował Uwe Boll. W filmie występują Lindsay Hollister i Michael Paré. Film pojawi się w USA w 2011 roku.

I jak? Czy ktoś już się nie może doczekać?

Źródło: Twitch

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Psy wojny [zwiastuny]
Psy wojny [zwiastuny]
Ireneusz Podsobiński
Komentarze (0)