Netflix udostępnia pierwszy zwiastun "The Eddy". W serialu gra Joanna Kulig

Netflix udostępnia pierwszy zwiastun "The Eddy". W serialu gra Joanna Kulig

Netflix udostępnia pierwszy zwiastun "The Eddy". W serialu gra Joanna Kulig
Źródło zdjęć: © Netflix
Arkadiusz Stando
14.04.2020 20:25

Netflix opublikował zwiastun serialu The Eddy. Jego reżyserem jest Damien Chazele, znany z nagradzanych filmów, takich jak La La Land i Whiplash. W serialu gra polska aktorka, Joanna Kulig.

The Eddy to dramat muzyczny, którego akcja rozgrywa się w Paryżu, a konkretniej w jego wielokulturowej dzielnicy. To opowieść o losach właściciela podupadającego klubu, grającej w nim kapeli i niebezpieczeństw, z jakimi muszą mierzyć się w chaotycznym życiu miasta.

The Eddy | Oficjalny zwiastun | Netflix

Przeplatana jazzowymi, dynamicznymi utworami fabuła serialu THE EDDY opowiada o muzyce, która może uzdrawiać, łączyć ludzi i przemieniać chaos w prawdziwe piękno. Serial powstał dzięki współpracy Alana Poula, Damiena Chazelle’a, laureata nagrody BAFTA Jacka Thorne’a (National Treasure) i sześciokrotnego zdobywcy Grammy®, Glena Ballarda.

Ballard skomponował utwory do serialu i stworzył zespół klubu The Eddy, w którego skład wchodzą prawdziwi muzycy - Randy Kerber, Ludovic Louis, Lada Obradovic, Jowee Omicil i Damian Nueva Cortes. W serialu występują: André Holland, Joanna Kulig, Amandla Stenberg, Taham Rahim i Leïla Bekhti.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)