New model, original parts: zobacz pełny zwiastun Szybko i wściekle

New model, original parts: zobacz pełny zwiastun Szybko i wściekle15.01.2009 11:00
New model, original parts: zobacz pełny zwiastun Szybko i wściekle
Michał Matuszewski

Jeśli nie jesteście jeszcze odpowiednio do pory dnia rozbudzeni, albo właśnie macie pierwszy spadek energii- mam coś, co dostarczy silnych wrażeń na najbliższe parę godzin. Oto przed Wami widowiskowy zwiastun filmu Szybko i wściekle (org. Fast and Furious) - czwartej części cyklu zapoczątkowanego przez Szybkich i wściekłych. Jakiś czas temu prezentowaliśmy plakat z tego filmu.

Jeśli nie jesteście jeszcze odpowiednio do pory dnia rozbudzeni, albo właśnie macie pierwszy spadek energii- mam coś, co dostarczy silnych wrażeń na najbliższe parę godzin. Oto przed Wami widowiskowy zwiastun filmu *Szybko i wściekle *(org. Fast and Furious) - czwartej części cyklu zapoczątkowanego przez Szybkich i wściekłych. Jakiś czas temu prezentowaliśmy [url=http://niezlekino.pl/2008/12/23/garsc-nowych-plakatow-2/]plakat z tego filmu.

[/url]

Przyznam szczerze, że film nie obchodzi mnie za bardzo, ale zwiastun mi się podoba. Po pierwsze dlatego, że do połowy nie ma w nim samochodów (co mnie zaskoczyło). Po drugie leżałem ze śmiechu z ostatniej sceny trailera.

Nie chcę, żeby fani serii czekający z niecierpliwością na kolejną część, odnieśli wrażenie, że ich obrażam. Tak naprawdę szanuje ten cykl, ponieważ broni się on mino czystej, niezbyt mądrej akcji i Vin Diesela. A broni się właśnie ze względu na samochody. Chociaż nawet nie mam nawet prawa jazdy, to gdy oglądam takie sceny odżywa we mnie wczesnochłopięca fascynacja motoryzacją. A przecież chyba o tym jest ten film...

Oto opis dystrybutora:

Brian wychodzi z więzienia i ma pomóc federalnym w zatrzymaniu niebezpiecznego importera heroiny znanego jako Braga. Dzięki współpracy z policyjnym informatorem udaje mu się przeniknąć do grupy dealera i być może schwytać go na gorącym uczynku...

A TU znajdziecie garść fotek z filmu.

Polska premiera *Szybko i wściekle *12 czerwca.

Foto: UiP

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)