New Xbox Experience - kolejne informacje

New Xbox Experience - kolejne informacje

New Xbox Experience - kolejne informacje
Mateusz Gajewski
04.10.2008 10:35

W przypadku konsoli Microsoftu często bywa tak, że na nowy update czeka się tak wytrwale jak na nową grę. Wcześniej dodawane zmiany były jedynie kosmetyczne (dodanie Xbox Originals, lista przyjaciół-przyjaciół itp.), tej jesieni natomiast otrzymamy coś zupełnie nowego. Avatary, czy możliwość zgrywania gier na dysk twardy konsoli mówią same za siebie. Ja wprost nie mogę się doczekać, kiedy wreszcie będę mógł usiąść przy Xboxie 360 i ze stoickim spokojem w ciszy poszpilam w mój ulubiony tytuł.

W sieci pojawiły się informacje i zdjęcia na temat tego, jak będzie wyglądał Games Store po updacie.

W przypadku konsoli Microsoftu często bywa tak, że na nowy update czeka się tak wytrwale jak na nową grę. Wcześniej dodawane zmiany były jedynie kosmetyczne (dodanie Xbox Originals, lista *przyjaciół-przyjaciół *itp.), tej jesieni natomiast otrzymamy coś zupełnie nowego. Avatary, czy możliwość zgrywania gier na dysk twardy konsoli mówią same za siebie. Ja wprost nie mogę się doczekać, kiedy wreszcie będę mógł usiąść przy Xboxie 360 i ze stoickim spokojem w ciszy poszpilam w mój ulubiony tytuł.

W sieci pojawiły się informacje i zdjęcia na temat tego, jak będzie wyglądał Games Store po updacie.

Gdy dziś spojrzymy na tę część Markeplace'u to widzimy jedynie kilka podstawowych informacji: nazwę gry, krótki opis tego czym jest, kategorię wiekową i cenę.

Z NXE będzie to wyglądało nieco inaczej: szybki podgląd na listę dodatków, ich cenę, screeny z gier, a nawet otrzymamy możliwość obejrzenia trailera, jeśli takowy zostanie dostarczony przez wydawcę. Wszystko to przedstawione w ładnym graficznym stylu.

Źródło: gamerscore

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)