New Xbox Experience wyciekł do sieci!

New Xbox Experience wyciekł do sieci!

New Xbox Experience wyciekł do sieci!
Mateusz Gajewski
31.10.2008 23:13

To już nie jest apokalipsa. To armageddon! - chciałoby się powtórzyć za panią Frał z kultowych Włatców Móch. Już nie tylko gry przeciekają do sieci przed oficjalną premierą. Okazuje się, że trafił tam również cały update jesienny, czyli hucznie zapowiadany New Xbox Experience!

*To już nie jest apokalipsa. To armageddon! *- chciałoby się powtórzyć za panią Frał z kultowych Włatców Móch. Już nie tylko gry przeciekają do sieci przed oficjalną premierą. Okazuje się, że trafił tam również cały update jesienny, czyli hucznie zapowiadany New Xbox Experience!

Paczkę z update można pobrać z TEJ STRONY i jak czytamy na forach internetowych podobno działa ona bez problemów. Wystarczy rozpakować archiwum, wrzucić pliki na pendrive lub nagrać na płytę i włożyć/odpalić na konsoli. Update wchodzi zarówno na przerabiane jak i nieprzerabiane konsole.

Jest to plik oficjalny, pochodzący z beta testów NXE. Jeśli wrzucicie go na swoją konsolę to nic się nie stanie (o bana nie ma się co martwić). Jedyny minus to przymusowy brak usługi Xbox Live, aż do czasu oficjalnego startu NXE.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)