Nic nie mówiące numery błędów w Windowsie? Skorzystaj z Error Messages for Windows!

Nic nie mówiące numery błędów w Windowsie? Skorzystaj z Error Messages for Windows!

Paweł Cebula
11.03.2008 16:00

Użytkownicy Windowsa dzięki swoim systemom mają zapewnioną rozrywkę na długie jesienne wieczory - i nie tylko. Każdy dzień jest wyzwaniem, czy aby coś się nie wysypie? Czy uda się coś zrobić? Praca z tym systemem nie jest monotonna. Zdarza się, że naszym oczom ukaże się jakże radosny komunikat o błędzie "takim i takim" z jakimś bliżej nieokreślonym numerkiem, ale co to znaczy? Jaka jest jego przyczyna? Jak go rozwiązać?

Zazwyczaj przeciętny użytkownik pc'ta z tym systemem wpisywał treść błędu do wyszukiwarki Google, która przedstawiała mu listę wyników, które mogą pomóc Kowalskiemu w ustaleniu pewnych faktów. Są jednak litościwi ludzie, którzy tworzą różnego rodzaju aplikacje pomocne w trakcie takiego dochodzenia przyczyny. Jedną z nich jest Error Messages for Windows.

Error Messages for Windows to bardzo mała i prosta aplikacja (niestety dla niektórych - tylko w języku angielskim), która w przypadku notorycznie pojawiających się, nic nie mówiących nam błędów może pomóc w dojściu przyczyny i rozwiązaniu problemu.

za: downloadsquad

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)