Nicolas Games wprowadza tytuły na MAC'a

Nicolas Games wprowadza tytuły na MAC'a21.12.2007 16:00
Michał Szukalski

Niedawno Cenega wprowadziła gry na MAC’a do swojej oferty, a teraz Nicolas Games poinformował o poszerzeniu asortymentu o produkty przeznaczone na system Apple.

Lista jest bogata, jednak duża część tytułów to produkty zaawansowane wiekowo - Worms 3D, XIII, Worms Blast, Total Immersion Racing, Tropico - to tylko niektóre kilkuletnie gry, które znajdują się w ofercie Nicolasa.

Niedawno Cenega wprowadziła gry na MAC’a do swojej oferty, a teraz Nicolas Games poinformował o poszerzeniu asortymentu o produkty przeznaczone na system Apple.

Lista jest bogata, jednak duża część tytułów to produkty zaawansowane wiekowo -* Worms 3D*, XIII, Worms Blast,* Total Immersion Racing*, Tropico - to tylko niektóre kilkuletnie gry, które znajdują się w ofercie Nicolasa.

Pełna lista dostępna jest tutaj. Zamówienia można już teraz składać. Wysyłka nastąpi w styczniu. W najbliższym czasie dojdą kolejne tytuły.

Niestety ceny są spore – w sklepie Nicolasa Battlefield 1942 Deluxe kosztuje blisko 165 zł, Doom 3 także. Nowości typu* Enemy Territory Quake Wars* czy Tomb Raider Anniversary można kupić także za około 130-170 zł. Za 240 zł można dostać Guitar Hero III: Legends of Rock

W ofercie znaleźć możemy także tanie gry - Lego Star Wars kosztuje niespełna 45 zł.

Nie da się jednak ukryć, że pozycje przeznaczone na MAC'a są dosyć drogie.

Źródło: nicolas games

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)