Nie dla psa kiełbasa, czyli kilka słów o FFXIII na X360

Nie dla psa kiełbasa, czyli kilka słów o FFXIII na X360

Nie dla psa kiełbasa, czyli kilka słów o FFXIII na X360
Igor Chrustek
27.08.2008 15:12

Serwis internetowy Kotaku przetłumaczył i opublikował wiadomość, która znalazła się w najnowszym wydaniu magazynu Dengeki PlayStation. Szef stojący za trzynastą odsłoną Final Fantasy, mianowicie Motomu Toriyama bije się w pierś mówiąc: ta gra w wersji na Xboksa 360 nie ukaże się na terenie Japonii. Absolutnie! Motomu nie podał powodu takiej decyzji. Najwyraźniej chodzi o kulturową przynależność serii na konsole pochodzące z Kraju Kwitnącej Wiśni. Ot, taki mały, konsolowy szowinizm.

Serwis internetowy Kotaku przetłumaczył i opublikował wiadomość, która znalazła się w najnowszym wydaniu magazynu* Dengeki PlayStation*. Szef stojący za trzynastą odsłoną Final Fantasy, mianowicie Motomu Toriyama bije się w pierś mówiąc: ta gra w wersji na Xboksa 360 nie ukaże się na terenie Japonii. Absolutnie! Motomu nie podał powodu takiej decyzji. Najwyraźniej chodzi o kulturową przynależność serii na konsole pochodzące z Kraju Kwitnącej Wiśni. Ot, taki mały, konsolowy szowinizm.

Problem w każdym razie dotyczy tylko posiadaczy* 360'tki* na terenie Japonii. Europa może spać spokojnie. Na chwilę obecną nie znamy daty premiery gry. Pozostaje mieć nadzieję, że zagramy prędzej, niż na tydzień przed* Euro 2012*.

Źródło: Videogamer

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)