Nie ma Halo 3: Recon, jest ODST!

Nie ma Halo 3: Recon, jest ODST!
Igor Chrustek

25.11.2008 21:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wraz z dniem dzisiejszym możemy zapomnieć o dodatku do Halo 3, który krył się pod nazwą Recon. Bungie oficjalnie ogłosiło nowy podtytuł rozszerzenia trzeciej odsłony przygód Master Chiefa. Nie wiadomo jeszcze, czy w grze przyjdzie nam kierować poczynaniami kobiety-żołnierza, pewne jest natomiast to, że od dziś możemy czekać na Halo 3: ODST.

Wraz z dniem dzisiejszym możemy zapomnieć o dodatku do Halo 3, który krył się pod nazwą Recon.* Bungie* oficjalnie ogłosiło nowy podtytuł rozszerzenia trzeciej odsłony przygód Master Chiefa. Nie wiadomo jeszcze, czy w grze przyjdzie nam kierować poczynaniami kobiety-żołnierza, pewne jest natomiast to, że od dziś możemy czekać na Halo 3: ODST.

Enigmatycznie brzmiący skrót można rozwinąć nastepująco: Orbital Drop Shock Trooper. Szturmowieć szybkiego reagowania zrzucany z orbity? Eee... Najwidoczniej nazwa Recon była zbyt mało przekombinowana, dlatego też Bungie zdecydowało się na tak radykalną zmianę. Sama zawartość nowego produktu pozostaje bez zmian. Która z nazw pasuje Wam lepiej?

Źródło: Videogaming247

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)