Niebezpieczna zwierzyna w Far Cry 2?

Niebezpieczna zwierzyna w Far Cry 2?

Niebezpieczna zwierzyna w Far Cry 2?
Igor Chrustek
04.09.2008 13:34

Należy pamiętać o tym, że Afryka nie jest zamieszkana przez samych terrorystów. Tak przecież to wygląda w grze Far Cry 2. Twórcy gry doszli do wniosku, że należy nieco uatrakcyjnić afrykańskie miejscówki, poprzez dodanie do gry równie dzikiej, co niebezpiecznej zwierzyny. Patrick Redding z Ubisoft Montreal mówi: rozmawialiśmy już na temat wprowadzenia zwierząt do świata FC2. Teraz zastanawiamy się nad ich gatunkami i rodzajami. Niestety nie mogę powiedzieć nic więcej, bo nie chcę zepsuć niespodzianki. Należy jednak pamiętać, że ten dodatek nie pojawi się w podstawowej wersji gry.

Należy pamiętać o tym, że Afryka nie jest zamieszkana przez samych terrorystów. Tak przecież to wygląda w grze Far Cry 2. Twórcy gry doszli do wniosku, że należy nieco uatrakcyjnić afrykańskie miejscówki, poprzez dodanie do gry równie dzikiej, co niebezpiecznej zwierzyny. Patrick Redding z* Ubisoft Montreal* mówi: rozmawialiśmy już na temat wprowadzenia zwierząt do świata FC2. Teraz zastanawiamy się nad ich gatunkami i rodzajami. Niestety nie mogę powiedzieć nic więcej, bo nie chcę zepsuć niespodzianki. Należy jednak pamiętać, że ten dodatek nie pojawi się w podstawowej wersji gry.

Można się jednak spodziewać stosownego* DLC*, który wpuści na wirtualny afrykański kontynent nieco krwiożerczych lwów i aligatorów. W najgorszym wypadku dopiero trzecia część zaoferuje takie atrakcje. Mimo wszystko warto będzie pograć w Far Cry 2, gdyż zapowiada się godny następca świetnej jedynki. Gra ukaże się na *PC, PS3 *oraz 360'tke już 21 października.

Źródło: Videogaming247

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)