Niegrzeczne figurki do kupienia

Niegrzeczne figurki do kupienia01.03.2011 13:00
Special Agent Kurumi Imari
Special Agent Kurumi Imari
Grzegorz Nowak

Niektórzy z Was pytali, gdzie można kupić takie figurki jak te, o których pisał Szymon z Grrr. Poniżej znajdziecie kilka ciekawych propozycji niegrzecznych figurek Kotobukiya, które bez problemu możecie zakupić w Polsce.

Tamaki Kousaka

Tamaki Kousaka
Tamaki Kousaka

Figurka przedstawia bohaterkę To Heart 2, gry na konsolę PlayStation 2, należącą do popularnego w Japonii gatunku visual novel. Tego typu produkcje oferują raczej interaktywną lekturę, z prostą, statyczną grafiką i czasami możliwością dokonania wyboru, a nie to, co my rozumiemy pod pojęciem "gra". Tamaki jest przyjaciółką głównego bohatera gry i jedną z kluczowych dla fabuły postaci.

Tamaki Kousaka może stanąć na Waszej półce już za 188 zł.

W tym celu zajrzyjcie do sklepu: meskiezabawki.pl

Tamaki Kousaka
Tamaki Kousaka

Special Agent Kurumi Imari

Kurumi Imari jest bohaterką występującą w japońskiej grze erotycznej Bible Black oraz w serii animacji z gatunku hentai o tym samym tytule. To dziewczyna głównego bohatera, Takiego Minase, który odkrywa magiczną księgę, tytułową Czarną Biblię.

Figurkę możecie kupić za 429 zł. Do zestawu dołączony jest fotel, który - wedle zapewnień producenta - nadaje się również do innych figurek. Dodatkowo część odzienia bohaterki można zdjąć.

Kurumi czeka na Was w sklepie: meskiezabawki.pl

Kurumi Imari
Kurumi Imari
Special Agent Kurumi Imari
Special Agent Kurumi Imari

MireiSan

MireiSan
MireiSan

Ta figurka nie pochodzi z żadnej gry lub anime. Została stworzona od podstaw przez Yamashitę Shunya, japońskiego ilustratora, który pracował m.in. przy grze komputerowej Final Fantasy X.

Figurka kosztuje 315 zł.

MireiSan jest do kupienia w sklepie: meskiezabawki.pl

Naomi

Naomi
Naomi

Kolejne dzieło Yamashity Shunya, stworzone specjalnie dla Kotobukiya, producenta wysokiej jakości figurek. Postać inspirowana wojowniczkami rodem z filmów anime uzbrojona jest w katanę, gwiazdki oraz łańcuch.

Figurkę Naomi można kupić za 328 zł.

Ponętna Naomi czeka w sklepie: meskiezabawki.pl

Naomi
Naomi
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)