Niemal 60 minut rozmów o technologii, Internecie i grach, czyli dwie Gadżetozille w cenie jednej [audycja]

Niemal 60 minut rozmów o technologii, Internecie i grach, czyli dwie Gadżetozille w cenie jednej [audycja]03.06.2013 09:00
Niemal 60 minut rozmów o technologii, Internecie i grach, czyli dwie Gadżetozille w cenie jednej [audycja]
Redakcja Gadżetomanii

Technoamisze, granie w przeglądarce, Xbox One i Grand Theft Auto V to tylko część tematów, o których możecie posłuchać w kolejnych odcinkach audycji współtworzonej przez ekipę Gadżetomanii.

Technoamisze, granie w przeglądarce, Xbox One i Grand Theft Auto V to tylko część tematów, o których możecie posłuchać w kolejnych odcinkach audycji współtworzonej przez ekipę Gadżetomanii.

Przekuj porażkę w sukces, a potem zamów kurczaka z ryżem - mówi stare chińskie przysłowie. Zamiast więc pisać, że w zeszłym tygodniu z powodu lekkiego zakręcenia (w przepracowanie nikt nie uwierzy) zapomnieliśmy zamieścić kolejny odcinek audycji, po prostu oferujemy Wam - UWAGA, PROMOCJA, OKAZJA, SZAŁ - dwie jednocześnie.

Piotr Gnyp i Bartłomiej Kossakowski z Gadżetomanii, Michał Mielcarek z serwisu Gamezilla.pl i Jarema Jamrożek z Planety FM znowu rozmawiali o cyfrowym stylu życia i technowinkach.

Na początek polecamy odcinek ósmy (ten, w którym mowa między innymi o technoamiszach):

słowotalk - GADŻETOZILLA - gadzetomania.pl i gamezilla.pl odc. 8

Chcecie więcej? Proszę bardzo. Następny odcinek to dyskusja m.in. o tym, dlaczego hardkorowi gracze nie przepadają za konsolą Xbox One:

słowotalk - GADŻETOZILLA - gadzetomania.pl i gamezilla.pl odc. 9

A już niebawem jubileuszowy, dziesiąty odcinek, w którym powspominamy między innymi wypożyczalnie wideo i zastanowimy się, czy polskie serwisy VOD są w stanie je zastąpić.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)