Nieograniczone połączenia z telefonami stacjonarmi przez Skype

Nieograniczone połączenia z telefonami stacjonarmi przez Skype21.04.2008 20:00
Paweł Cebula

Dobra wiadomość dla osób, które bardzo dużo rozmawiają - zarówno przez telefon stacjonarny, jak i wykorzystując protokół VoIP (Voice over IP) za pośrednictwem np. Skype'a. Teraz każda osoba może skorzystać z oferty przygotowanej przez Skype, która pozwala na nieograniczone rozmowy wykonywane na telefony stacjonarne. Wszystko to za jedyne 13 zł.

Istnieje możliwość dokonania wyboru innego kraju niż Polska, na który wykonywać będziemy połączenia (jednak w tym planie możliwe jest wybranie tylko jednego kraju). Jeśli ktoś dzwoni dużo zarówno w kraju jak i za granicę może zdecydować się na pakiet, który kosztuje 40,19 zł a w zamian możliwe będzie wykonywanie połączeń z mieszkańcami dowolnego z 34 krajów świata. Jest jeszcze pakiet, który obejmuje 20 europejskich krajów, a jego koszt to 17,19 zł miesięcznie.

Wszystko wygląda bardzo atrakcyjnie, jednak te "rozmowy bez ograniczeń" są limitowane - w ciągu jednego miesiąca do wygadania mamy 10 tys. minut co i tak jest bardzo dużą liczą.

Jeśli ktoś ma ochotę na skorzystanie z oferty, musi podpisać umowę ze Skype'em i naturalnie posiadać stały dostęp do internetu (czym większa przepustowość łącza tym lepsza jakość połączeń).

za: tvn24

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)