Nieskończona opowieść - edycja druga z Gają Grzegorzewską!

Nieskończona opowieść - edycja druga z Gają Grzegorzewską!

Nieskończona opowieść - edycja druga z Gają Grzegorzewską!
Nieskończona Opowieść
10.09.2013 21:32

Moi drodzy,

przed wami początek opowiadania, które napiszemy wspólnie. Teraz tylko od was zależy, w którą stronę na tym etapie pójdzie nasza opowieść.

Moi drodzy,

przed wami początek opowiadania, które napiszemy wspólnie. Teraz tylko od was zależy, w którą stronę na tym etapie pójdzie nasza opowieść.

Macie czas do 16.09.2013, aby w komentarzu napisać dalszą część tej historii. Może to być zdanie, albo dwa. Ale nie więcej niż trzy. Co to będzie, to już pozostawiam waszej wyobraźni. Może to być kilka słów o tym, kim jest bohater albo jak wygląda lub gdzie się znajduje. Możecie też od razu przejść do konkretów, wytyczyć jego dalszą drogę albo rzucić w wir wydarzeń. Najważniejsze, aby wasze teksty były mięsiste, wyraziste, treściwe, oryginalne i oczywiście intrygujące.

Moja specjalność to kryminały, ale nie chcę wam narzucać żadnego gatunku. W ogóle chcę narzucać jak najmniej, bo ograniczenia to nic fajnego i sama bardzo ich nie lubię. Wolałabym jednak, aby nie poszło to w stronę pornografii, bo z tym może być kłopot.

Następnie zapoznam się z waszymi propozycjami i wybiorę najlepszą. Potem napiszę dalszą część opowiadania. I znowu zapytam was, co dalej. Gdy już wybiorę tę kontynuację, która spodoba mi się najbardziej, napiszę kolejny fragment historii. Wy go przeczytacie i po raz trzeci zadecydujecie, w którą stronę pójdzie nasza opowieść. Ostatnim etapem będzie wymyślenie tytułu opowiadania. Od razu się przyznam, że tytuły to moja pięta achillesowa. Mam wrażenie, że wszystkie najlepsze zostały już dawno zajęte. Liczę więc na waszą inwencję!

Kwestia do dokończenia brzmi:

[cytat]Obudziłem się i już po chwili wiedziałem, że to jeden z tych dni. Na pewno wiecie, o czym mówię. Byłem pewien, że nic dziś nie pójdzie tak, jak powinno.

[/cytat]

Wasz pisarski trud zostanie oczywiście nagrodzony. Do wygrania jest mnóstwo telefonów HTC.

A więc do dzieła!

Pozdrawiam i przytupuję z niecierpliwością, oczekując waszych komentarzy.

Gaja

 


OD ORGANIZATORÓW

Nagrodą w pierwszym etapie jest HTC Desire SV Dual SIM firmy HTC Polska.

<<<Regulamin konkursu>>>

Obraz
© [źródło](http://s2.blomedia.pl/gadzetomania.pl/images/2013/09/DesireSVYellow399048.jpg)
Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)