Nieskończona Opowieść z Jackiem Piekarą - rozwiązanie I etapu

Nieskończona Opowieść z Jackiem Piekarą - rozwiązanie I etapu

Nieskończona Opowieść z Jackiem Piekarą - rozwiązanie I etapu
Nieskończona Opowieść
12.02.2014 10:53

Drodzy Państwo,dziękuję bardzo za komentarze i wiele fajnych, zabawnych propozycji.

Drodzy Państwo,dziękuję bardzo za komentarze i wiele fajnych, zabawnych propozycji.

Tekst zaplanowany przez mnie jako dalszy ciąg brzmi:

[cytat]A co takiego dostałem? No cóż, wyjawię wam ten sekret, chociaż nawet pisząc te słowa czuję jak zaczynają mnie piec policzki. Bowiem kiedy z głośno i szybko bijącym sercem zerwałem z paczki różowy, szeleszczący i błyszczący papier, kiedy otworzyłem pudełko z różowego plastiku wtedy moim oczom ukazał się ten przedmiot. Ha, zdumiałem się tak bardzo jak tylko może się zdumieć człowiek, który najpierw usłyszał, że dostanie coś co odmieni jego życie, a potem znalazł gigantycznych rozmiarów wibrator analny z wibrującą głowicą.[/cytat]

W związku z tym ogłaszam, że zwycięzcą został ZmoR za tekst brzmiący: “gumowego banana z logiem nic nie mówiącej mu firmy DILDO”, co można uznać za niemal idealne trafienie “w punkt”. Ponieważ bardzo, bardzo blisko był arusiusiek, więc postanowiłem ufundować dla niego moją własną nagrodę, którą będzie nowy komplet trzech audiobooków z serii “Ja, inkwizytor”. A nagroda ta jest za słowa brzmiące: “japoński przyrząd do masturbacji dla mężczyzn. Model "DEEP THROAT CUP".

Kilka Państwa pomysłów bardzo mi się podobało, ale szczególnie ujął mnie pomysł KMI mówiący, że bohater znalazł “samego siebie, w pięknie odwzorowanej, szmacianej wersji”. Tylko dlaczego miałby się tego podarunku wstydzić? Podobnie było z pomysłami Tessay (mała, zepsuta słuchaweczka) i Wojciechu ( klucz, zwykły klucz jaki dają przy skrzynce do nowego mieszkania). Od razu mi się skojarzyło z klimatem serialu “Zagubiony pokój”. A tak apropos jeśli Państwo nie widzieliście tego serialu, to obejrzyjcie, bo naprawdę warto. Podobały mi się też dwa pomysły Hannyi. Jeden z zegarkiem i kukułką mówiącą ukuk (to trochę jak z ostatniego rozdziału powieści “Poniedziałek zaczyna się w sobotę” Strugackich), a drugi z okularami pokazującymi datę i miejsce śmierci przechodzących ludzi.

Natomiast do treści bardzo ładnie dostosowała się Karolina MS (różowe i biorąc pod uwagę delikatną koronkę, zdecydowanie damskie majteczki) i właśnie za wierność temu, co autor stara się przekazać i dokąd usiłuje pod-prowadzić, przyznaję Karolinie nagrodę pocieszenia: audiobook powieści “Przenajświętsza Rzeczpospolita”.

Serdecznie zapraszam do dalszej zabawy. Następny odcinek opowiadania już wkrótce. Tym razem nasz bohater spotka kogoś, kto również nie jest swoim prezentem zachwycony. A więc pozdrawiam i do zobaczenia za kilka dni!

 

<<OD ORGANIZATORÓW>>

Zwycięzca pierwszego etapu otrzymuje smartfon HTC Desire 601.

W razie pytań, piszcie na maila: nieskonczona-opowiesc@blomedia.pl

Obraz
© [źródło](http://s2.blomedia.pl/gadzetomania.pl/images/2014/02/htcdesire601enslide01white430627.png)
Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)