Nieskończona Opowieść z Michałem Witkowskim. Pisz opowiadanie ze znanym autorem i wygraj smartfony HTC

Nieskończona Opowieść z Michałem Witkowskim. Pisz opowiadanie ze znanym autorem i wygraj smartfony HTC
Redakcja Gadżetomanii

06.10.2014 13:53

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Gadżetomania i HTC zapraszają do kolejnej, piątej już edycji Nieskończonej Opowieści. Znów będziecie mogli współtworzyć opowiadanie i zgarnąć atrakcyjne nagrody.

Michał Witkowski autorem Nieskończonej Opowieści

Obraz

Startujemy już 9 października na stronie nieskonczona-opowiesc.gadzetomania.pl. Zasady są jasne: Michał Witkowski publikuje fragment opowiadania i prosi Was o dopisanie ciągu dalszego.

Zamieszczacie swoje propozycje w komentarzach, pisarz wybiera najlepszą pracę i wykorzystuje tekst w opowiadaniu, dopisuje ciąg dalszy i ponownie prosi Was o pomoc.

Wszyscy autorzy, których prace zostaną wykorzystane, dostają nagrody: smartfony HTC. A konkretnie:

2 smartfony HTC Desire 610

Obraz

Duży wyświetlacz o przekątnej 4,7 cala i podwójne przednie głośniki zapewniają zwiększoną wydajność odtwarzania. Kanały treści w czasie rzeczywistym dostarczają najnowsze wiadomości, a wbudowana funkcja kamery pozwala błyskawicznie tworzyć własne zdjęcia i wideo z wyróżnionych elementów przedstawiających najciekawsze wspomnienia. Niesamowita szybkość przesyłu danych w technologii 4G, moc czterordzeniowego procesora i elegancki design.

1 smartfon HTC Desire 816

Obraz

Marzenie każdego fotoamatora. Dzięki głównemu aparatowi o rozdzielczości 13 megapikseli i przedniemu aparatowi o rozdzielczości 5 megapikseli możesz z każdej strony robić wysokiej jakości zdjęcia. Wbudowane narzędzia do edytowania i udostępniania zdjęć pozwalają rejestrować ruchome obrazy HD i łączyć je w widoki z wielu stron. Wyjątkowy design, ogromny wyświetlacz HD o przekątnej 5,5 cala, podwójne przednie głośniki stereo, spersonalizowane kanały informacyjne aktualizowane w czasie rzeczywistym, czterordzeniowy procesor — wszystko to składa się na rewelacyjnego smartfona.

Przypominamy: start już 9 października na stronie nieskonczona-opowiesc.gadzetomania.pl.

W poprzednich edycjach pisaliście opowiadania razem z Jackiem Piekarą, Jackiem Dukajem, Gają Grzegorzewską i Zygmuntem Miłoszewskim. Ich opowiadania znajdziecie na stronie konkursu.

Partnerem akcji jest:

Obraz
Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)