Nietypowa promocja filipińskich linii lotniczych

Nietypowa promocja filipińskich linii lotniczych22.10.2010 09:49
Nietypowa promocja filipińskich linii lotniczych
Paulina Tyburska

Cebu Pacific Air jest drugą co do wielkości linią lotniczą na Filipinach. Ten przewoźnik lata do prawie 50 miejsc na całym świecie. PR-owcy firmy wymyślili nietypową promocję. Jaką? Przeczytajcie o tym poniżej.

Cebu Pacific Air jest drugą co do wielkości linią lotniczą na Filipinach. Ten przewoźnik lata do prawie 50 miejsc na całym świecie. PR-owcy firmy wymyślili nietypową promocję. Jaką? Przeczytajcie o tym poniżej.

Mając nadzieję na zwiększenie liczby pasażerów oraz przyciągnięcie turystów, linie Cebu Pacific ubrały swoje stewardessy w podobne stroje, jakie nosi gwiazda muzyki pop Lady Gaga.

Film z lotów Cebu Pacific stał się sensacją na kanale muzyczno-filmowym Youtube. W ciągu pierwszych pięciu dni od publikacji video, siedem milionów ludzi widziało klip prezentujący obsługę filipińskich linii lotniczych.[url=http://bezkompasu.pl/nietypowa-promocja-filipinskich-linii-lotniczych/lady-gaga]

[/url]

Tak wielka promocja miała miejsce za sprawą jednego z pasażerów, który zafascynowany widokiem replik gwiazdy, postanowił je nagrać.

Stewardessy prezentują podstawowe zasady bezpieczeństwa w rytm dwóch hitów "Just Dance" wspomnianej już Lady Gagi i  "California Girls" Katy Perry.

Cebu Pacific FAs dancing

Organizacje zajmujące się prawami kobiet uważają, że tego typu widowiska są poniżające i seksistowskie. Acz nie zaprzeczają, że mogą być dobrym chwytem marketingowym. A co Wy o tym myślicie? Nie raziłoby Was, gdyby te piękne kobiety odgrywałyby układ taneczny, podczas gdybyście Wy wygodnie siedzieli? Nie jestem pewna czy osoby wykonujące tę pracę w sposób widoczny na filmikach są naprawdę chętne ją wykonywać. Choć czy nie rolą stewardessy jest uprzyjemniać lot podróżnym?

Może mam takie wątpliwości, bo brakuje mi tan tańczących stewardów? Ale mam tez coś dla kobiet. Oglądajcie:

FUNNY STEWARD SOUTHWEST AIRLINES RAPPING SAFETY INFORMATION

Na koniec rozgrzewka taneczna filipińskich stewardess:

Cebu Pacific Air Dancing Flight Attendants Rehearsal

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Komentarze (0)