Niezła laska... NOT!

Niezła laska... NOT!

Nanami Igarashi
Nanami Igarashi
Szymon Adamus
23.11.2010 09:23

Ma 29 lat, delikatne rysy twarzy, niezłe nogi i zniewalający uśmiech. Szkoda tylko, że to facet.

Ma 29 lat, delikatne rysy twarzy, niezłe nogi i zniewalający uśmiech. Szkoda tylko, że to facet.

W Amsterdamie jest Dzielnica Czerwonych Latarni, Paryż ma swoje Moulin Rouge, Polska białe kozaczki, a Japonia? Przebieranki! Nasi skośnoocy koledzy z Kraju Kwitnącej Wiśni lubią wiele rzeczy, które dla Europejczyków wydają się dziwaczne. Tak jak widoczny na zdjęciach Nanami Igarashi uwielbiający przebierać się w ciuszki swojej dziewczyny.

Kolega Igarashi jest synem Yumiko Igarashi, znanej autorki mang i Kazuhiko Inoue, aktora podkładającego głos do anime (np. Detective Conan, Mobile Suit Zeta Gundam, Naruto) i gier (Kingdom Hearts II, Resistance Retribution).

Rodzice są zapewne dumni z syna, bo zaczyna on własną karierę w świecie mangi. Niedługo będzie opowiadał w swoich historiach o doświadczeniach z własnego życia. O tym, jak dziewczyna dowiedziała się o jego "nowej pasji", o tym, jak zrobić dobry makijaż... no takie tam zwykłe, męskie tematy.

Cała ta zabawa jest dość popularna w Japonii. Ma nawet swoją nazwę. To "otokonoko" (男の娘), czyli zabawa słowna z "otokonoko" (男の子) oznaczająca "chłopca". W tym przypadku mężczyznę przebierającego się za kobietę. W Japonii ukazała się w tym roku nawet publikacja "WAaI! boys in skirts" bazująca na popularności tego trendu. Pierwsze wydanie miało w komplecie parę damskich spodenek w odpowiednio dużym rozmiarze.

Nie ma co. Drag queens się chowają!

Źródło: KotakuYahoo

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)