Nigdy nie będę twoja w listopadzie

Nigdy nie będę twoja w listopadzie26.09.2007 17:46
Michał Szukalski

Już 9 listopada do polskich kin trafi komedia romantyczna zatytułowana Nigdy nie będę twoja. Film opowiada o życiu czterdziestoletniej Rosie ? samotnej matki, która wychowuje dorastającą już córkę. Bohaterka (w tej roli Michelle Pfeiffer) ma problemy w pracy, wychowaniu, do tego zakochuje się w młodszym mężczyźnie. Nie bez wzajemności.

Problemem jest tylko Jeannie, która wyraźnie chce skłócić Rosie oraz Adama. Czterdziestolatka chce odpuścić, boi się nowego związku z młodszym o 11 lat mężczyzną. Adam jednak się zakochał i nie zamierza zerwać znajomości?

Już 9 listopada do polskich kin trafi komedia romantyczna zatytułowana* Nigdy nie będę twoja*. Film opowiada o życiu czterdziestoletniej Rosie ? samotnej matki, która wychowuje dorastającą już córkę. Bohaterka (w tej roli Michelle Pfeiffer) ma problemy w pracy, wychowaniu, do tego zakochuje się w młodszym mężczyźnie. Nie bez wzajemności.

Problemem jest tylko Jeannie, która wyraźnie chce skłócić Rosie oraz Adama. Czterdziestolatka chce odpuścić, boi się nowego związku z młodszym o 11 lat mężczyzną. Adam jednak się zakochał i nie zamierza zerwać znajomości?

Film został nakręcony na podstawie scenariusza Amy Heckerling, która sama przeżyła podobną sytuację. Początkowo nikt nie zdecydował się na zrealizowanie jej pomysłu. Na szczęście do tworu Amy dotarła Michelle Pfeiffer, która bardzo ciepło przyjęła scenariusz. Zadzwoniła do swojego agenta i rozpoczęła poszukiwania producenta.

Nasz film powstał tylko dzięki Michelle. To ona najbardziej wierzyła we mnie i ostro walczyła o ten projekt - mówi scenarzystka.

Philippe Martinez stwierdził: Kiedy dowiedziałem się, że jest taki projekt, któremu patronuje Michelle Pfeiffer, od razu kazałem sobie przysłać scenariusz. A kiedy usiadłem, przeczytałem go w dwie godziny. Uwierzcie, że bardzo rzadko mi się to zdarza. Wiedziałem, że warto w to wejść.

Główne role w tej produkcji zostały powierzone dwójce: Michelle Pfeiffer, Paul Rudd. Odtwórczyni głównej roli znana jest z takich filmów jak* Człowiek z blizną, Poślubiona mafii, Czarownice z Eastwick czy Powrót Batmana*. Odtwórca roli Adama brał udział przy takich projektach jak: Romeo i Julia,40-letni prawiczek Upalne lato, Wieczór trzech króli, Moja miłość, Pechowa przesyłka, 200 papierosów, Wbrew regułom.

Największe pochwały ze strony scenarzystki zostały skierowane do Michelle: Zagrała bezbłędnie! Wniosła wiele komizmu, a jednocześnie niewymuszonej naturalności do postaci Rosie. Ciepłe słowa zostały skierowane także do Paula: Z minuty na minutę Paul potrafi grać coraz śmieszniej. A jednocześnie jego możliwości aktorskie są bardzo szerokie: z jednej strony potrafi być zaraźliwym wesołkiem w 40-letnim prawiczku, a z drugiej na Broadwayu zagrać w sztuce Shakespeare?a.

Czyżby koniec roku należał do opisywanej komedii romantycznej? Tego nie wiem, ale możliwe, że spośród wszystkich stworzonych na jedno kopyto obrazów, ten będzie się czymś wyróżniał. Tego sobie i Wam życzę.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)