Nikt nie wie, skąd przybyli [zwiastun]

Nikt nie wie, skąd przybyli [zwiastun]11.03.2011 17:18
Nikt nie wie, skąd przybyli [zwiastun]
Ireneusz Podsobiński

Smerfy zna chyba każdy - od małego, po dorosłego. Aż dziw bierze, że do tej pory nikt nie pokwapił się na ekranizację z prawdziwymi aktorami. Ale po Scooby-Doo i Garfieldzie przyszła w końcu kolej na małych, niebieskich ludzików. Teaser ledwie ich pokazał, więc czas na pełny zwiastun, w którym pojawia się także sam Gargamel. Strach się bać! Tylko czego bardziej - ekranizacji, czy nadzwyczaj młodego Gargamela?

Smerfy zna chyba każdy - od małego, po dorosłego. Aż dziw bierze, że do tej pory nikt nie pokwapił się na ekranizację z prawdziwymi aktorami. Ale po Scooby-Doo i *Garfieldzie *przyszła w końcu kolej na małych, niebieskich ludzików. Teaser ledwie ich pokazał, więc czas na pełny zwiastun, w którym pojawia się także sam Gargamel. Strach się bać! Tylko czego bardziej - ekranizacji, czy nadzwyczaj młodego Gargamela?

Wersję HD znajdziecie TUTAJ.

Fabuła: Zły czarodziej Gargamel poluje na małe niebieskie Smerfy, ponieważ potrzebuje ich do zwiększenia siły swoich czarów. Jedno z takich polowań kończy się tym, że grupa Smerfów przez przypadek zostaje teleportowana do Central Parku w Nowym Jorku. Maluchami zaopiekuje się pewne małżeństwo, gdyż powrót do domu nie będzie taki prosty.

Smerfy reżyseruje Raja Gosnell (Agent XXL, Scooby-Doo, Cziłała z Beverly Hills). W rolach głównych występują Neil Patrick Harris, Jayma Mays i Hank Azaria (Gargamel). Głosy podkładają Kate Perry (Smerfetka), Alan Cumming (Osiłek), Jonathan Winters (Papa Smerf) i Anton Yelchin (Ciamajda). Polska premiera zapowiedziana jest na 19 sierpnia 2011.

392172895704920029

Foto: Impawards

Źródło: Trailer Addict

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)