Nokia Mobile Movie Competion na Plus Camerimage

Nokia Mobile Movie Competion na Plus Camerimage18.11.2007 18:34
Michał Szukalski

Kręcenie filmów za pomocą komórek było jeszcze kilka lat temu nie do pomyślenia. Dziś, gdy najnowsze telefony posiadają świetne aparaty fotograficzne z możliwością nagrywania filmików w dobrej rozdzielczości, okazuje się, że przy pomocy komórki można stworzyć małe dzieło sztuki.

Nokia N95 Review

Przynajmniej to stara się udowodnić Nokia organizując (już po raz trzeci) konkurs Nokia Mobile Movie Competion będący częścią festiwalu Plus Camerimage.

Nie jest to pojedynek otwarty dla wszystkich. Fińska firma zaprosiła do zabawy 10 filmowców, którzy w dniach trwania festiwalu (24-26 listopada) muszą nakręcić film dokumentalny bądź fabularny o długości od 3,5 do 5 minut. Teren działania uczestników został ograniczony do kilku miejsc: Centrum Festiwalowe i warsztatowe, Plac Dąbrowskiego, pub Festiwalowy, ulica Piotrkowska i Łódzki Dom Kultury.

Film będą kręcone telefonem Nokia N95, o którym więcej możecie dowiedzieć się na blogu komórkomania.pl.

Rezultaty pracy zawodników  zostaną wyświetlone na festiwalu oraz opublikowane na stronie nokia.pl. Co sądzicie o kręceniu amatorskich filmików przy pomocy aparatów telefonicznych? Czy przy odrobinie talentu można stworzyć coś ciekawego?

Źródło: materiały prasowe

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)