Nowe detale na temat Dead Space 2

Nowe detale na temat Dead Space 2

Dead Space
Dead Space
Mateusz Gajewski
12.12.2009 10:14

Ostatnie wydanie magazynu GameInformer przyniosło nam kilka świeżych informacji na temat sequela gry Dead Space. W drugiej części gry ponownie wcielimy się ponownie w postać Isaaca Clarke, który po przebytej ewolucji nauczył się mówić. To niesamowite, że w XXI wieku wciąż powstają gry, w których główni bohaterowie nie potrafią rozmawiać. Poza tym przygotowano także kilka innych usprawnień.

Ostatnie wydanie magazynu GameInformer przyniosło nam kilka świeżych informacji na temat sequela gry Dead Space. W drugiej części gry ponownie wcielimy się ponownie w postać* Isaaca Clarke*, który po przebytej ewolucji nauczył się mówić. To niesamowite, że w XXI wieku wciąż powstają gry, w których główni bohaterowie nie potrafią rozmawiać. Poza tym przygotowano także kilka innych usprawnień.

Lokacje, jakie będziemy przemierzać, mają być większe i bardziej rozłożyste. Tym razem cała akcja będzie się toczyć w stacji kosmicznej, zlokalizowanej na jednym z księżyców Saturna. Sama walka ma wyglądać niemal identycznie, co w pierwszej części Dead Space. Jedyną różnicą będą świeże "pukawki". Jedną z nich jest Javelin, który sprawi, że nie będziemy musieli całkowicie polegać na plazmowej przecinarce.

Poza tym osoby pracujące przy grze potwierdziły obecność komponentów multiplayer w Dead Space 2. Niestety, ale nie chcieli się jak na razie zagłębiać w szczegóły...

Źródło: blpgaming

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)