Nowe Halo zostanie ogłoszone "prędzej, niż później"

Nowe Halo zostanie ogłoszone "prędzej, niż później"
Igor Chrustek

06.09.2008 15:53

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wiemy już, że Bungie pracuje nad grą, która jest bardzo związana z uniwersum Halo. Nie wiemy jednak, czy będzie to czwarta część serii, może taktyczny shooter, mmorpg, czy nawet Mahjong. Ostatnimi czasy MTV przeprowadziło wywiad z  szefem działu produkcji, Aaronem Greenburgiem, który niejako pocieszył graczy. Według niego, rzesze zniecierpliwionych fanów Halo powinno odetchnąć z ulgą - Bungie ogłosi nową grę prędzej, niż się spodziewamy.

Wiemy już, że Bungie pracuje nad grą, która jest bardzo związana z uniwersum Halo. Nie wiemy jednak, czy będzie to czwarta część serii, może* taktyczny shooter*, mmorpg, czy nawet Mahjong. Ostatnimi czasy* MTV *przeprowadziło wywiad z  szefem działu produkcji, Aaronem Greenburgiem, który niejako pocieszył graczy. Według niego, rzesze zniecierpliwionych fanów Halo powinno odetchnąć z ulgą - Bungie ogłosi nową grę prędzej, niż się spodziewamy.

Aaron zapytany o to, kiedy usłyszymy jakieś konkrety, odpowiedział: *miejmy nadzieję, że już niebawem. Na chwilę obecną nie powiedzieliśmy nic nowego. Wiemy, że fani Halo czekają, spekulują i niecierpliwią się. Sądzimy, że zdradzimy więcej szczegółów prędzej, niż później. *Yyy... To znaczy kiedy?

Źródło: Videogamer247

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)