Nowe kanały BBC w platformie n

Nowe kanały BBC w platformie n

Nowe kanały BBC w n
Nowe kanały BBC w n
Szymon Adamus
02.12.2010 09:39

Cztery nowe kanały tematyczne BBC trafiają do oferty programowej platformy n. To BBC Worldwide: BBC Knowledge HD, BBC Entertainment, BBC Lifestyle i CBeebies. Wiemy już, od kiedy będą dostępne.

Cztery nowe kanały tematyczne BBC trafiają do oferty programowej platformy n. To BBC Worldwide: BBC Knowledge HD, BBC Entertainment, BBC Lifestyle i CBeebies. Wiemy już, od kiedy będą dostępne.

Dostęp do nowych kanałów będziemy mieli od 1 lutego 2011. Dołączą one do kanału BBC HD, który jest w ofercie n od maja tego roku. Christian Anting, Dyrektor Operacyjny Platformy n, powiedział:

[cytat]W zbliżającym się nowym roku planujemy rozwijać ofertę platformy n na wiele sposobów, a rozszerzanie oferty programowej będzie stanowiło kluczowy element naszej strategii. Wzbogacenie naszej oferty o cztery nowe kanały BBC, jednego z największych ogólnoświatowych nadawców, doskonale wpisuje się w filozofię rozwoju naszej platformy. Wierzę, że nasi abonenci szybko docenią nowe kanały tematyczne BBC i zaczną je traktować jako główne źródło swojej wiedzy o otaczającym nas świecie.[/cytat]

A co na nowych kanałach?

BBC Knowledge HD

Jeden z najlepszych i najbardziej uznanych kanałów rozrywkowych BBC, pokazujący zarówno dokumenty oparte na faktach, jak i programy rozrywkowe non- fiction. Obejmuje szeroki zakres tematów, począwszy od “The World” (Świat) (pokazującego nowe kultury na całym świecie), “Science & Technology” (Nauka i Technologia) (poznawanie nowych przestrzeni ) oraz “People” (Ludzie) (odsłaniający aspekty ludzkiego ciała i umysłu.).

BBC Entertainment

Najpopularniejsze komedie, dramaty i lekkie programy rozrywkowe produkowane przez BBC oraz wiodących niezależnych producentów brytyjskich. Na kanale emitowane są m.in.: “Waking the Dead,” “Doctor Who,” i “My Family.”.

BBC Lifestyle

Inspirujący kanał poświęcony tematyce domu, rodziny oraz życia. Idealny dla fanów gotowania, wystroju wnętrz, mody oraz zainteresowanych rozwojem swej osobowości. CBeebies – kanał dla dzieci do 6. roku życia i poniżej, oferujący mieszankę nowych i popularnych programów edukacyjnych i rozrywkowych dla najmłodszych widzów.

CBeebies

Był wielokrotnie nominowany i otrzymał wiele nagród Akademii BAFTA oraz Royal Television Society.

Źródło: n

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)