Nowe netbooki z serii Mini od HP

Hewlett-Packard wciąż wprowadza do swojej oferty nowe netbooki. Do zacnego grona dołączają trzy nowe modele z serii mini, czyli Mini 1101, Mini 110 oraz Mini Mi.

hp-mini-1
hp-mini-1
Damian

27.05.2009 | aktual.: 14.03.2022 12:44

Hewlett-Packard wciąż wprowadza do swojej oferty nowe netbooki. Do zacnego grona dołączają trzy nowe modele z serii mini, czyli Mini 1101, Mini 110 oraz Mini Mi.

Wszystkie trzy modele mają:

  • do wyboru procesor Atom N270 lub N280
  • kartę graficzną GMA 950
  • wyjście VGA
  • WiFi 802.11b/g
  • oraz 3- lub 6-komorową baterię
hp-mini-3
hp-mini-3

Różnią się pozostałymi rzeczami. Model Mini 110 XP wyposażony jest w 1GB pamięci RAM, dysk twardy HDD 160GB lub SSD 32GB, opcjonalnie WWAN oraz akcelerator Broadcom Crystal HD Enhanced Video, który ma umożliwić płynne odtwarzanie filmów HD 1080p. Dostępny 10. czerwca w cenie zaczynającej się od 279$ (wersja różowa dopiero w lipcu)

hp-mini-4
hp-mini-4

Model Mini Mi ma zainstalowany system Linux i w swoim wnętrzu oferuje 2GB pamięci RAM oraz 250GB HDD. Dostępny od 8. lipca w cenie zaczynającej się od 329$.

Ostatni - Mini 1101 - jest reklamowany jako netbook biznesowy. Kupując tego laptopa będziesz miał do wyboru system Windows XP lub Vista. Dostępny będzie 1. czerwca w cenie zaczynającej się od 329$.

hp-mini-5
hp-mini-5

Źródło: Engadget

Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.