Nowe oblicze Nikity

Nowe oblicze Nikity
Ireneusz Podsobiński

19.02.2010 10:48

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nie spodziewałem się, że jeszcze kiedykolwiek zetknę się z tym pseudonimem. Nigdy nie byłem fanem filmu Luca Bessona, remake z Bridget Fodną widziałem i mi się podobał, ale przy serialu z Petą Wilson nie chciało mi się siedzieć. Można by sądzić, że pięć sezonów telewizyjnej serii starczy. A jednak nie. Producenci mają zamiar wprowadzić Nikitę do TV raz jeszcze, ale w odświeżonej formule. Chcecie wiedzieć, kto tym razem wcieli się w postać pięknej zabójczyni?

Nie spodziewałem się, że jeszcze kiedykolwiek zetknę się z tym pseudonimem. Nigdy nie byłem fanem filmu Luca Bessona, remake z Bridget Fodną widziałem i mi się podobał, ale przy serialu z Petą Wilson nie chciało mi się siedzieć. Można by sądzić, że pięć sezonów telewizyjnej serii starczy. A jednak nie. Producenci mają zamiar wprowadzić *Nikitę *do TV raz jeszcze, ale w odświeżonej formule. Chcecie wiedzieć, kto tym razem wcieli się w postać pięknej zabójczyni?

Obraz
© [źródło](http://niezlekino.pl/images/2010/02/DieHard4MaggieQ557.jpg)

Nową Nikitą zostanie Maggie Q. Co ciekawe, serial nie będzie rebootem, lecz swoistą kontynuacją/spin-offem poprzednika. Historia ma się mianowicie koncentrować wokół nowej agentki, która rozpoczyna trening po tym, jak oryginalna Nikita okazała się zdrajczynią. Widzicie, jakie to proste? Możecie podziękować stacji CW, która wyświetli serial prawdopodobnie jeszcze w tym roku.

A co do Maggie Q. Ani mnie ona ziębi, ani grzeje. W sumie podobnie jak cała reszta tajnych agentek, więc to pytanie raczej do Was. Odpowiada Wam wybór nowej Nikity? A może widzielibyście w tej roli kogoś całkiem innego?

Obraz
© [źródło](http://niezlekino.pl/images/2010/02/nikita.jpg)

[ankieta id="20"]

Źródło: Movieweb

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także