Nowe zwiastuny Grand Torino

Nowe zwiastuny Grand Torino
Michał Matuszewski

01.12.2008 11:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Prezentujemy wam dwa zwiastuny nowego filmu Clinta Eastwooda. No dobrze, tak naprawdę to amerykańskie telewizyjne spoty reklamujące Grand Torino. Pierwszy z nich niewiele różni się od kinowego trailera, natomiast drugi wprowadza nowe wątki. Film wchodzi do kin w Stanach w połowie grudnia. Nam jednak przyjdzie poczekać do 6 marca.

Prezentujemy wam dwa zwiastuny nowego filmu Clinta Eastwooda. No dobrze, tak naprawdę to amerykańskie telewizyjne spoty reklamujące* Grand Torino*. Pierwszy z nich niewiele różni się od kinowego trailera, natomiast drugi wprowadza nowe wątki. Film wchodzi do kin w Stanach w połowie grudnia. Nam jednak przyjdzie poczekać do 6 marca.

Przypomnijmy: bohaterem film jest Walt Kowalski - zgorzkniały weteran wojny w Korei o rasistowskich poglądach, który próbuje resocjalizować młodego imigranta Hmonga (Bee Vang), który w ramach inicjacji do gangu próbował ukraść najcenniejszą rzecz Kowalskiego - auto Gran Torino z 1972 roku.

Eastwood mówi, że będzie to jego ostatni występ aktorski w filmie. Ja tego nie przyjmuje do wiadomości...

Jeśli komuś z szanownych czytelników umknęła ta informacja, to przypominam - w sieci za darmo dostępny jest cały soundtrack z filmu. Bardzo przyjemną muzykę skomponował syn Clinta Kyle Eastwood - kompozytor i basista jazzowy.  Niebawem pojawi się też scenariusz.

Foto: Warner

Źródło: Getthebigpicture

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)