Nowe zwiastuny Grand Torino

Nowe zwiastuny Grand Torino01.12.2008 11:06
Nowe zwiastuny Grand Torino
Michał Matuszewski

Prezentujemy wam dwa zwiastuny nowego filmu Clinta Eastwooda. No dobrze, tak naprawdę to amerykańskie telewizyjne spoty reklamujące Grand Torino. Pierwszy z nich niewiele różni się od kinowego trailera, natomiast drugi wprowadza nowe wątki. Film wchodzi do kin w Stanach w połowie grudnia. Nam jednak przyjdzie poczekać do 6 marca.

Prezentujemy wam dwa zwiastuny nowego filmu Clinta Eastwooda. No dobrze, tak naprawdę to amerykańskie telewizyjne spoty reklamujące* Grand Torino*. Pierwszy z nich niewiele różni się od kinowego trailera, natomiast drugi wprowadza nowe wątki. Film wchodzi do kin w Stanach w połowie grudnia. Nam jednak przyjdzie poczekać do 6 marca.

Przypomnijmy: bohaterem film jest Walt Kowalski - zgorzkniały weteran wojny w Korei o rasistowskich poglądach, który próbuje resocjalizować młodego imigranta Hmonga (Bee Vang), który w ramach inicjacji do gangu próbował ukraść najcenniejszą rzecz Kowalskiego - auto Gran Torino z 1972 roku.

Eastwood mówi, że będzie to jego ostatni występ aktorski w filmie. Ja tego nie przyjmuje do wiadomości...

Jeśli komuś z szanownych czytelników umknęła ta informacja, to przypominam - w sieci za darmo dostępny jest cały soundtrack z filmu. Bardzo przyjemną muzykę skomponował syn Clinta Kyle Eastwood - kompozytor i basista jazzowy.  Niebawem pojawi się też scenariusz.

Foto: Warner

Źródło: Getthebigpicture

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Epicki Shrek [zwiastuny]
Epicki Shrek [zwiastuny]
Ireneusz Podsobiński
Psy wojny [zwiastuny]
Psy wojny [zwiastuny]
Ireneusz Podsobiński
Komentarze (0)