Nowość od Kruger&Matz. Inteligentny zegarek wyglądający jak klasyczny

Strona głównaNowość od Kruger&Matz. Inteligentny zegarek wyglądający jak klasyczny
07.02.2020 16:13
Nowość od Kruger&Matz. Inteligentny zegarek wyglądający jak klasyczny
Adam Bednarek
Adam Bednarek

Do Kruger&Matz najwyraźniej dotarły informacje o lepszej sprzedaży Apple Watch niż szwajcarskich zegarków. Nowość od polskiego producenta godzi dwie filozofie - Hybrid wygląda klasycznie, ale ma nowoczesne funkcje. Choć trzeba pamiętać, że to raczej niższa półka cenowa.

Zegarek działa w oparciu o system Linux i współpracuje ze smartfonami wyposażonymi w system Android 4.4 lub iOS 7 (i nowszymi). Kosztuje 299 zł, więc spodziewajcie się podstawowych funkcji, takich jak mierzenie kroków, liczenie spalonych kalorii czy przebyty dystans.

Kruger&Matz Hybrid nie spełnia funkcji medycznych, ale według producenta poradzi sobie np. z analizą snu - wykrywając jego długość, płytkie i głębokie fazy oraz przebudzenia.

Hybrid daje użytkownikowi jeszcze więcej możliwości, dzięki kompatybilnej aplikacji WearFit. Wystarczy pobrać ją na smartfona, by móc dodatkowo nastawić budzik, sprawdzić analizę snu, statystyki pomiarów i aktywności fizycznej czy dostosować pozostałe ustawienia zegarka.

Koperta wraz ze wskazówkami jest klasyczna. Wszelkie powiadomienia i informacje wyświetlane są na ekranie 0,49" z panelem dotykowym.

381618992055795434

Fakt, że Hybrid wygląda jak "tradycyjny" zegarek na pewno przyciągnie tych, którzy oczekują klasyki, a jednocześnie chcą nowoczesnych funkcji. Stosunkowo niedrogi model może być pomostem. Rosnące wyniki Apple Watch i malejąca sprzedaż szwajcarskich zegarków sugerują, że dla coraz większej grupy zwykłe odmierzanie czasu to za mało.

Bateria o pojemności 85 mAh według Kruger&Matz pozwala na korzystanie z funkcjonalności smartwatcha "przez kilka dni".

To pewnie nie przypadek, że Hybrid wychodzi na kilka dni przed walentynkami. Kosztuje nie aż tak dużo jak modele topowych producentów, wygląda jak tradycyjny zegarek, ale rozszerza jego funkcje. To może być ciekawa propozycja dla pań, które szukają upominków dla bliskich i dysponują nieco większym budżetem niż 100 zł. Ale spokojnie - w tej cenie też coś się znajdzie.

Udostępnij:
Komentarze (3)