Nowy Marvel Vs Capcom?

Nowy Marvel Vs Capcom?

Nowy Marvel Vs Capcom?
Igor Chrustek
26.09.2008 16:03

W wywiadzie znajdującym się w serwisie Das Gamer możemy przeczytać, że Marvel Vs Capcom prawdopodobnie powróci do świata żywych. Rozmowa została przeprowadzona z Yoshinori Ono, producentem Street fighter IV. Fani bijatyk 2D mogą wybrać się w sentymentalną podróż do chwil, gdy namiętnie grało się w oldskulowe fightery. Ono wyraził chęć stworzenia kolejnej odsłony Marvel Vs Capcom.

W wywiadzie znajdującym się w serwisie Das Gamer możemy przeczytać, że Marvel Vs Capcom prawdopodobnie powróci do świata żywych. Rozmowa została przeprowadzona z* Yoshinori Ono*, producentem Street fighter IV. Fani bijatyk 2D mogą wybrać się w sentymentalną podróż do chwil, gdy namiętnie grało się w oldskulowe fightery. Ono wyraził chęć stworzenia kolejnej odsłony Marvel Vs Capcom.

Gdy szef firmy Marvel dowiedział się o tym, od razu zostałem zaproszony do jego biura. Podobnie jak ja, on równie mocno chce, by MVC ujrzało światło dzienne - wyjawił Yoshinori*.* No tak, nie ma chyba lepszej formy reklamy obu firm. Czekajmy zatem na* SFIV *- jeśli okaże się komercyjnym sukcesem, możemy trzymać kciuki, że Capcom ruszy z pracami nad kolejną bijatyką.

Źródło: Videogaming247

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)