Nowy odkurzacz Electrolux to Tesla wśród automatów

Nowy odkurzacz Electrolux to Tesla wśród automatów
14.09.2017 16:47
Nowy odkurzacz Electrolux to Tesla wśród automatów
Grzegorz Burtan
Grzegorz Burtan

Czy można sobie wyobrazić sobie Teslę wśród automatycznych odkurzaczy? Pod kątem innowacyjności, oczywiście? Jak najbardziej. Electrolux z impetem wpuszcza na rynek PUREi9- odkurzacz automatyczny, który wysprząta absolutnie każdy zakamarek naszego mieszkania.

105 lat po premierze swojego pierwszego modelu i 16 po pokazaniu światu pierwszego w pełni automatycznego odkurzacza Trilobite, Electrolux postanowił znowu przeskoczyć nad konkurencją swoim nowym modelem.

W przeciwieństwie do konkurencji, PUREi9 jest trójkątny. Pomysł radykalny, ale sensowny – taki kształt zapewnia bowiem urządzeniu dotarcie do każdego zakamarka naszego domu lub mieszkania. Natomiast dodatkowa szczotka PowerBrush dociera do kątów i krawędzi, zapewniając skuteczne odkurzanie. A jeśli o trudno dostępne zakątki chodzi, maszyna nie ma problemu również z progami do 2,2 cm wysokości, a dzięki systemowi nawigacji pomieszczeń pamięta, gdzie musi omijać schody lub meble.

381452928839663338

To dzięki technologii 3D Vision, która pozwala na skanowanie przestrzeni w trzech wymiarach i swobodne omijanie przeszkód. A jak się nim steruje. Spokojnie, jest na to apka – PUREi9 możemy obsługiwać, włączać i wyłączać nawet z innego kontynentu.

381452928839794410

Nie musimy również martwić się o ładowanie – po zakończonym sprzątaniu automatycznie wraca do stacji dokującej, gdzie nabiera sił na kolejne odkurzanie. Bateria o pojemności 2500 mAh jest całkowicie wymienialna, więc nie ma potrzeby martwić się o jej żywotność. A duży pojemnik (0,7 l) z filtrem wystarczy na kilka sesji.

PUREi9 to rozwiązanie, które całkowicie wyręczy cię z tak nielubianej przez wielu czynności. Wystarczy tylko go włączyć, a resztą zajmie się sam.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)