Nowy plakat i info na temat kolejnego zwiastuna Strażników

Nowy plakat i info na temat kolejnego zwiastuna Strażników
08.11.2008 20:00
Nowy plakat i info na temat kolejnego zwiastuna Strażników
Ireneusz Podsobiński
Ireneusz Podsobiński

Kampania promocyjna Strażników ruszyła pełną parą. Nowe zdjęcia, plakaty czy filmiki z produkcji nikogo już nie dziwią. Jednak zawsze najciekawszym kąskiem dla fanów są zwiastuny. Zack Snyder w wywiadzie dla Dark Horizons zdradził kilka informacji na temat nowego trailera Strażników, o czym przeczytacie dalej we wpisie. Na deser prezentuję Wam nowy plakat filmu, który formą jest bliski poprzedniemu.

Kampania promocyjna *Strażników *ruszyła pełną parą. Nowe zdjęcia, plakaty czy filmiki z produkcji nikogo już nie dziwią. Jednak zawsze najciekawszym kąskiem dla fanów są zwiastuny. Zack Snyder w wywiadzie dla Dark Horizons zdradził kilka informacji na temat nowego trailera Strażników, o czym przeczytacie dalej we wpisie. Na deser prezentuję Wam nowy plakat filmu, który formą jest bliski poprzedniemu.

Według Snydera nowy zwiastun przedstawi nam trochę historii. "Dowiecie się więcej o ciężkim losie bohaterów - 'mieliśmy poprawić świat... co się stało z Amerykańskim Snem?'" Kilka rzeczy musiało zostać zmienionych do trailera - przede wszystkim zakryto genitalia Dr. Manhattana (wersja nieocenzurowana poniżej), by MPAA nie robiło problemów. Pewne jest także, że na początku przyszłego roku ukaże się trzeci zwiastun.

380853209016909546
Źródło zdjęć: © [źródło](http://niezlekino.pl/images/2008/11/nakedmanhattanbigaj7.jpg)
380853209016975082
Źródło zdjęć: © [źródło](http://niezlekino.pl/images/2008/11/ph3op937y1aw59.jpg)

Foto: Movieweb

Źródło: Coming Soon

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)