Nowy PMP od Philipsa - GoGear Muse

Nowy PMP od Philipsa - GoGear Muse09.09.2009 22:00
Nowy PMP od Philipsa - GoGear Muse
Arkadiusz Gabrysiak

Philips przedstawia nowy model flagowy w kategorii przenośnych odtwarzaczy - GoGear Muse, który zastąpić ma model Opus.

Philips przedstawia nowy model flagowy w kategorii przenośnych odtwarzaczy - GoGear Muse, który zastąpić ma model Opus.

Muse posiada 3-calowy ekran LCD, głośnik, tuner FM oraz słuchawki douszne z technologią usuwającą zakłócenia z zewnątrz - noise cancelation. Gadżet odtwarza także więcej formatów aniżeli jego poprzednik (model Opus) - poza standardowymi formatami w modelu Muse dodano także wsparcie dla plików graficznych (BMP, GIF, PNG), audio (OGG Vorbis, APE, Real Audio) i wideo (Real Video).

Producent zapewnia, że model Muse jest bardzo prosty w obsłudze, a przy tym zapewnia doskonałą jakość dźwięku. Gadżet dostępny będzie najprawdopodobniej w wersji 16GB i 32GB. Jego wymiary to 110x55x8,9mm, a jego waga wynosi jedynie 95 gramów.

Czas pracy na baterii został natomiast oszacowany na 25 godzin przy słuchaniu muzyki oraz na 5 godzin podczas ciągłego oglądania materiałów wideo.

Gadżet powinien być już dostępny w dobrych sklepach - jak na razie w Polsce jedynym sklepem, który posiada GoGear Muse w ofercie jest Pixmania, która posiada już model 16GB (w cenie promocyjnej 737 złotych), a model 32GB pojawić ma się w ofercie jutro w cenie 962 złotych. Co ciekawe w Singapurze GoGear Muse kosztuje około $233, co według dzisiejszego kursu stanowi około 660 złotych...

Źródło: CNET

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)