Nowy screen z Fable III

Strona głównaNowy screen z Fable III
24.02.2010 16:31
Nowy screen z Fable III
Henryk Tur
Henryk Tur

Lionhead Studios, czyli producenci Fable, są szczerze zainteresowani opiniami i poradami graczy na temat trzeciej odsłony cyklu. Dlatego też na oficjalnej stronie gry na Facebooku zamieścili nowy screenshot z rozgrywki i zadali proste pytanie: jak się Wam to podoba?

Lionhead Studios, czyli producenci Fable, są szczerze zainteresowani opiniami i poradami graczy na temat trzeciej odsłony cyklu. Dlatego też na oficjalnej stronie gry na *Facebooku *zamieścili nowy screenshot z rozgrywki i zadali proste pytanie: jak się Wam to podoba?

Ten obrazek widzicie również i tutaj. Oczywiście możecie w komentarzach pod tym wpisem wyrazić swoje odczucia, jednak pamiętajcie - to producent najbardziej chce wiedzieć, jak się Wam on podoba. Jeśli więc ktoś ma konto na Facebooku (a mało kto w dzisiejszych czasach nie ma) i chce się wypowiedzieć, może to zrobić w każdej chwili w tym miejscu.

Nie jest to pierwsze tego typu pytanie do fanów serii. Poprzedni screenshot z gry został ujawniony 18 lutego, zaś wcześniej opublikowano dwa concept arty (jeden we wrześniu, drugi w sierpniu 2009). Tak więc możemy się spodziewać wkrótce większej ilości screenshotów prezentujących tę wyczekiwaną przez wielu graczy produkcję. Jak mawiali starożytni: Vox populi, Vox Dei, więc i Ty możesz powiedzieć, co myślisz o oprawie wizualnej tego tytułu. A wszystko, co do tej pory wiemy na jego temat, zebraliśmy w tym miejscu. Jeśli więc chcecie odświeżyć bądź przypomnieć sobie wszystkie dostępne wiadomości na temat Fable III, zapraszamy do lektury.

Źródło: incgamers

Udostępnij:
Komentarze (0)