Nowy Startup - Pinger.pl

Nowy Startup - Pinger.pl05.11.2007 21:00
Paweł Cebula

Pinger.pl - czy ta nazwa coś Wam mówi? Nie...? Mnie również. Skoro nazwa serwisu niewiele mówi o nim samym, to znaczy, że mamy tutaj do czynienia z serwisem wykonanym zgodnie z bardzo popularnym trendem - Web 2.0. Jednak czym jest sam Pinger.pl? Niczym innym jak klonem bardzo dobrze wszystkim znanego Twittera. Jaka jest różnica między nimi? Jeden i drugi ma służyć do Minibloggingu, oferuje w miarę podobne funkcje. Różnica jest tylko w wykonaniu i właścicielu (w przypadku Pingera jest to o2.pl).

Spółka o2.pl znana jest szerzej z komunikatora Tlen.pl i nierozsądne było by niewykorzystanie tego faktu w przypadku otwierania nowego serwisu - tak więc zostały tutaj zintegrowane usługi Pinger.pl wraz z komunikatorem internetowym Tlen.pl.

Mnie osobiście raczej nie interesuje to, co w tej chwili robią akurat moi znajomi (mam na myśli raczej informacje w stylu: Myję zęby itp.), ale patrząc na popularność Twittera innych to interesuje. Zachęcam do przyjrzenia się samemu serwisowi i rozważeniu czy lepsze są klony, czy może oryginał?

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)