nowy trailer Alone in the Dark: Inferno

nowy trailer Alone in the Dark: Inferno06.11.2008 14:51
Michał Kowal

Najnowsza odsłona Alone in the Dark to tytuł zbierający skrajne recenzje. Często nazywany jest rozczarowaniem roku. Inni recenzenci dostrzegają w nim wiele zalet. Na plus działa klimat i nowatorskie rozwiązania. Tytułowi szkodzą głównie straszliwe sterowanie i nierówny poziom. Genialne pomysły mieszają się tu z koszmarną realizacją. Atari tak bardzo wzięło do siebie krytykę graczy i recenzentów, że wstrzymało wydanie gry na PS3 i wzięło się za jej poprawianie. Zmian jest ponoć tak dużo, że wersja na konsolę Sony otrzymała nowy tytuł Alone in the Dark: Inferno. A dziś otrzymała też nowy trailer.

Najnowsza odsłona* Alone in the Dark* to tytuł zbierający skrajne recenzje. Często nazywany jest rozczarowaniem roku. Inni recenzenci dostrzegają w nim wiele zalet. Na plus działa klimat i nowatorskie rozwiązania. Tytułowi szkodzą głównie straszliwe sterowanie i nierówny poziom. Genialne pomysły mieszają się tu z koszmarną realizacją. Atari tak bardzo wzięło do siebie krytykę graczy i recenzentów, że wstrzymało wydanie gry na PS3 i wzięło się za jej poprawianie. Zmian jest ponoć tak dużo, że wersja na konsolę Sony otrzymała nowy tytuł Alone in the Dark: Inferno. A dziś otrzymała też nowy trailer.

Trailer jest słaby i nudny. Samo wykorzystanie konwencji Blair Witch Project i Cloverfielda nie zawsze się sprawdza. Obraz z niby kamery, jest niby ciekawy, ale coś chyba jednak nie do końca wyszło.

Zdaje mi się, że podobnie będzie z wersją na PS3. Możliwe, że coś nie do końca wyjdzie i usprawnienia skupią się głównie na nowym tytule. Oczywiście mogę się mylić, czego posiadaczom PS3 oczekującym na Alone in the Dark: Inferno życzę z całego serca.

Premiera już (dopiero?) 18 listopada.

Źródło: Gametrailers

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)