Nowy trailer SKATE 2

Nowy trailer SKATE 227.09.2008 17:44
Nowy trailer SKATE 2
Igor Chrustek

Chowajcie swoje decki na strych. Skate-produkcja od studia EA po raz kolejny przyciągnie do siebie rzesze maniaków sportów ekstremalnych wszelakiej maści, a szczególnie skateboardingu. Jeśli nie śmigacie jak Tony Hawk, a chcecie czesać efekciarskie ewolucje, to powinniście zainteresować się grą SKATE 2. Elektronicy udostępnili dziś nowy trailer nadchodzącej gry. Filmik dostępny pod tym adresem.

Chowajcie swoje* decki na strych. Skate-produkcja od studia EA po raz kolejny przyciągnie do siebie rzesze maniaków sportów ekstremalnych wszelakiej maści, a szczególnie skateboardingu*. Jeśli nie śmigacie jak* Tony Hawk*, a chcecie czesać efekciarskie ewolucje, to powinniście zainteresować się grą SKATE 2. Elektronicy udostępnili dziś nowy trailer nadchodzącej gry. Filmik dostępny pod tym adresem.

Jako fan części pierwszej jestem zobowiązany napisać kilka peanów na cześć EA. Twórcy gry na nowo zdefiniowali gatunek gier deskorolkowych - seria z* Jastrzębiem* w nazwie nie ma szans z produkcją, która prezentuje *skateboarding *od tej nieco bardziej realistycznej strony. Na filmiku widać przebudowane, znane z jedynki miasto oraz kilka dodanych motywów.

Najbardziej rajcuje mnie kamera, którą kojarzy każdy, kto kiedykolwiek oglądał filmy o tematyce deskorolkowej. Rybie oko, bo tak się nazywa specyficzny widok z obiektywu kamery w połączeniu z lepszą animacją postaci* (szczególnie gleby) *i możliwością poruszania się na dwóch kończynach pozwalają sądzić, że wydanie pieniędzy na SKATE 2 będzie bardzo trafnym posunięciem. Premiera gry gdzieś w 2009.

Źródło: Videogaming247

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)