O jednym takim, co chciał ukraść Księżyc [zwiastun]

O jednym takim, co chciał ukraść Księżyc [zwiastun]
25.03.2010 09:20
O jednym takim, co chciał ukraść Księżyc [zwiastun]
Ireneusz Podsobiński
Ireneusz Podsobiński

Najwyższa pora - po serii nic nie mówiących nam teaserów, animacja Despicable Me (polski tytuł: Jak ukraść Księżyc) doczekała się pełnego zwiastuna. W końcu dowiemy się, o co tak naprawdę chodzi w samym filmie. Zaciekawieni, czy już dawno wyleciała Wam ta produkcja z głowy?

Najwyższa pora - po serii nic nie mówiących nam teaserów, animacja *Despicable Me *(polski tytuł: Jak ukraść Księżyc) doczekała się pełnego zwiastuna. W końcu dowiemy się, o co tak naprawdę chodzi w samym filmie. Zaciekawieni, czy już dawno wyleciała Wam ta produkcja z głowy?

Opis dystrybutora: W pewnym miejscu na Ziemi poznajemy Gru, który planuje najzuchwalszą kradzież na Ziemi ? zamierza ukraść księżyc! Gru jest wyposażony w arsenał miotaczy laserów służących do obezwładniania, zamrażania, posiada wszelkie maszyny do walki w powietrzu i na ziemi -  zmiecie wszystko co stanie mu na drodze. Aż do momentu, gdy na jego drodze pojawiają się trzy, małe sierotki: Margo, Edith i Agnes. To właśnie one zobaczą w nim coś, czego nikt inny nie mógł zobaczyć: potencjalnego kandydata na Tatę.

Wersję HD znajdziecie TUTAJ.

Ostatnio prezentowałem Wam także teaser animacji Megamind. Nie trudno zauważyć, że obie produkcje traktują o łotrach. O ile mi to osobiście nie przeszkadza, o tyle zastanawiam się, co też twórcy chcą przekazać najmłodszym widzom, do których przede wszystkim skierowane są te filmy? Że źli ludzie też mają uczucia? Że w głębi serca są dobrzy? W dziwną stronę idziemy w dzisiejszych czasach - kiedyś zabraniało się rozmawiać z nieznajomymi (potencjalnymi drapieżnikami), a dzisiaj oswaja się dzieciaki z nimi...

Jak ukraść Księżyc wyreżyserowali debiutanci Pierre Coffin, Chris Renaud i Sergio Pablos. Głos podkładają Jason Segel, Steve Carell, Ken Jeong i Russell Brand. Polska premiera nastąpi 20 sierpnia 2010.

Foto: UIP

Źródło: Trailer Addict

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)