O kilku takich, co ukradli 16 tysięcy kopii Brothers in Arms

O kilku takich, co ukradli 16 tysięcy kopii Brothers in Arms29.09.2008 16:36
O kilku takich, co ukradli 16 tysięcy kopii Brothers in Arms
Igor Chrustek

Wśród fanów serii Brothers in Arms są tacy, którzy najwyraźniej nie mogli doczekać się przetestowania najnowszej odsłony. Hell's Highway można już kupić od 6 dni, tymczasem kilku śmiałków postanowiło zdobyć oryginał w niezbyt uczciwy sposób. Ciężarówka przewożąca gry na PS3, w tym 16 tysięcy kopii BiA: Hell's Highway, została przejęta przez złodziei, którzy mieli nadzieję zarobić sobie na genialnym pomyśle. Angielska policja wykazała się sprytem. Dobro po raz kolejny zatriumfowało... tylko na chwilę. Historia rodem z gangsterskich komedii.

Wśród fanów serii Brothers in Arms są tacy, którzy najwyraźniej nie mogli doczekać się przetestowania najnowszej odsłony.* Hell's Highway* można już kupić od* 6 dni*, tymczasem kilku śmiałków postanowiło zdobyć oryginał w niezbyt uczciwy sposób. Ciężarówka przewożąca gry na* PS3*, w tym 16 tysięcy kopii BiA: Hell's Highway, została przejęta przez złodziei, którzy mieli nadzieję zarobić sobie na genialnym pomyśle. Angielska policja wykazała się sprytem. Dobro po raz kolejny zatriumfowało... tylko na chwilę. Historia rodem z gangsterskich komedii.

Funkcjonariusze zwrócili uwagę na niebieską ciężarówkę na fałszywych numerach rejestracyjnych. Jak się okazało, złodzieje postanowili przewieźć towar w bezpieczne miejsce, co jednak im nie wyszło. W okolicach Leeds zostali aresztowani przez organ sprawiedliwości. Dumni z siebie policjanci zabezpieczyli teren, gdzie znajdowała się ciężarówka. Nawet to nie przeszkodziło złodziejom, by ukraść to samo, po raz drugi. Wielki pościg za* Brothers in Arms* wciąż trwa.* UbiSoft *uspokaja: fani dostaną zamówione gry na czas.

Źródło: Videogaming247

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)