O kilku takich, co ukradli 16 tysięcy kopii Brothers in Arms

O kilku takich, co ukradli 16 tysięcy kopii Brothers in Arms
Igor Chrustek

29.09.2008 16:36

Wśród fanów serii Brothers in Arms są tacy, którzy najwyraźniej nie mogli doczekać się przetestowania najnowszej odsłony. Hell's Highway można już kupić od 6 dni, tymczasem kilku śmiałków postanowiło zdobyć oryginał w niezbyt uczciwy sposób. Ciężarówka przewożąca gry na PS3, w tym 16 tysięcy kopii BiA: Hell's Highway, została przejęta przez złodziei, którzy mieli nadzieję zarobić sobie na genialnym pomyśle. Angielska policja wykazała się sprytem. Dobro po raz kolejny zatriumfowało... tylko na chwilę. Historia rodem z gangsterskich komedii.

Wśród fanów serii Brothers in Arms są tacy, którzy najwyraźniej nie mogli doczekać się przetestowania najnowszej odsłony.* Hell's Highway* można już kupić od* 6 dni*, tymczasem kilku śmiałków postanowiło zdobyć oryginał w niezbyt uczciwy sposób. Ciężarówka przewożąca gry na* PS3*, w tym 16 tysięcy kopii BiA: Hell's Highway, została przejęta przez złodziei, którzy mieli nadzieję zarobić sobie na genialnym pomyśle. Angielska policja wykazała się sprytem. Dobro po raz kolejny zatriumfowało... tylko na chwilę. Historia rodem z gangsterskich komedii.

Funkcjonariusze zwrócili uwagę na niebieską ciężarówkę na fałszywych numerach rejestracyjnych. Jak się okazało, złodzieje postanowili przewieźć towar w bezpieczne miejsce, co jednak im nie wyszło. W okolicach Leeds zostali aresztowani przez organ sprawiedliwości. Dumni z siebie policjanci zabezpieczyli teren, gdzie znajdowała się ciężarówka. Nawet to nie przeszkodziło złodziejom, by ukraść to samo, po raz drugi. Wielki pościg za* Brothers in Arms* wciąż trwa.* UbiSoft *uspokaja: fani dostaną zamówione gry na czas.

Źródło: Videogaming247

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)