Obniżka cen 360'tki? Możemy zapomnieć!

Obniżka cen 360'tki? Możemy zapomnieć!

Obniżka cen 360'tki? Możemy zapomnieć!
Igor Chrustek
01.11.2008 17:00

Sprzęt elektroniczny staje się coraz tańszy, a co za tym idzie, znajduje się w zasięgu portfela przeciętnego Kowalskiego. Niestety, ale tylko w krajach Europy Zachodniej. Dla Polaka zarabiającego średnio 3000 złotych kupno konsoli wiąże się z kilkutygodniową głodówką, brakiem prądu, ogrzewania, czy przedłużenia abonamentu za Cyfrowy Polsat. Chyba, że mówimy o emigrantach, którzy wyfrunęli na Wyspy. Według tamtejszego szefa działu Xboksa 360,  Stephena McGilla, cena X'a jest wystarczająco uczciwa. Tak bardzo, że na najbliższe lata nie ma żadnych planów, by sprzedawać konsole za jakieś sto Funtów mniej.

Sprzęt elektroniczny staje się coraz tańszy, a co za tym idzie, znajduje się w zasięgu portfela przeciętnego Kowalskiego. Niestety, ale tylko w krajach Europy Zachodniej. Dla Polaka zarabiającego średnio 3000 złotych kupno konsoli wiąże się z kilkutygodniową głodówką, brakiem prądu, ogrzewania, czy przedłużenia abonamentu za Cyfrowy Polsat. Chyba, że mówimy o emigrantach, którzy wyfrunęli na Wyspy. Według tamtejszego szefa działu Xboksa 360Stephena McGilla, cena X'a jest wystarczająco uczciwa. Tak bardzo, że na najbliższe lata nie ma żadnych planów, by sprzedawać konsole za jakieś* sto Funtów* mniej.

Precyzując:* możemy zapomnieć o jakiejkolwiek obniżce cen Xboksa 360*. Aż do odwołania. Jak mówi sam McGill: nie zamierzam zmniejszyć ceny konsoli w przeciągu najbliższych lat. Dosadnie, co? Proponowana stawka za nową 360'tkę jest bardzo uczciwa... patrząc z perspektywy portfela średniozamożnego* Anglika*.

Źródło: Videogaming247

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)