Obsidian pracuje nad RTS'em

Obsidian pracuje nad RTS'em

Obsidian pracuje nad RTS'em
Igor Chrustek
24.07.2008 15:08

Firma, która od zawsze skupiała się na tworzeniu gier role play rozpoczęła pracę nad strategią czasu rzeczywistego, co z tego wyjdzie? Obsidian Entertainment ogłosiło nabór dla nowych pracowników, którzy pomogą tworzyć nową grę. Na stronie Creative Heads można znaleźć ogłoszenie, w którym to developerzy poszukują twórców gier RTS. Pod wiadomością wyraźnie widać, że przyszły pracownik zajmie się produkcją nieznanej jeszcze strategii. Co skłoniło Obsidian do zmiany gatunku? Tego jeszcze nie wiemy.

Firma, która od zawsze skupiała się na tworzeniu gier *role play *rozpoczęła pracę nad strategią czasu rzeczywistego, co z tego wyjdzie? *Obsidian Entertainment *ogłosiło nabór dla nowych pracowników, którzy pomogą tworzyć nową grę. Na stronie Creative Heads można znaleźć ogłoszenie, w którym to developerzy poszukują twórców gier RTS. Pod wiadomością wyraźnie widać, że przyszły pracownik zajmie się produkcją nieznanej jeszcze strategii. Co skłoniło Obsidian do zmiany gatunku? Tego jeszcze nie wiemy.

Studio ma na swoim koncie kontynuację Knights of the Old Republic, czy Neverwinter Nights 2. W produkcji jest jeszcze gra Aliens - tytuł ściśle związany z filmową serią o Obcych. Czym będzie nadchodzący RTS? Odpowiedź na to pytanie poznamy już wkrótce. Miejmy nadzieję, że podczas tegorocznych targów gier w Tokio i Lipsku. *Obsidian *poszukuje ludzi, którzy potrafią pisać gry na PC, PS3 oraz Xboksa 360. Pewnym zatem wydaje się fakt, że gra pojawi się na wyżej wspomnianych platformach.

Źródło: Creative Heads

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)