Oculus Concepts już wystartowało. Przetestuj gry i aplikacje przed premierą

Oculus Concepts już wystartowało. Przetestuj gry i aplikacje przed premierą

Oculus Concepts już wystartowało. Przetestuj gry i aplikacje przed premierą
Juliusz Czarnecki
21.11.2015 22:38

Oculus Concepts to miejsce w Oculus Store, w którym pojawiają się gry i aplikacje przed ich oficjalnym wydaniem. Z sekcji mogą korzystać już użytkownicy Samsung Gear VR.

Oculus Concepts to poniekąd odpowiednik pecetowej usługi Steam Early Access. Dzięki niej twórcy gier na komputery mogą udostępniać swoje produkcje zanim trafią do sprzedaży. Wówczas gracze testują tytuł, mogąc zgłaszać autorom błędy i sugerować wprowadzenie zmian. Większość gier dostępnych w ramach Steam Early Access jest płatnych - dzięki temu twórcy pozyskują pieniądze pozwalające sfinansować produkcję.

Obraz

Oculus Concepts skupia się na publikacji nieskończonych gier lub odważnych pomysłów. Użytkownicy wirtualnej rzeczywistości również mogą przetestować wystawione tam aplikacje. Dla ich twórców to szansa na sprawdzenie zainteresowania i, podobnie jak na Steam Early Access, pozyskania środków. Niektóre aplikacje i gry na Oculus Concepts są darmowe, za niektóre trzeba zapłacić.

Dla użytkowników VR start usługi to na pewno dobra wiadomość. Dzięki Oculus Concepts w niektóre ciekawe produkcje wsiąkniemy wcześniej!

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)