Oculus ma gest! Warto było wesprzeć Oculus Rift na Kickstarterze

Juliusz Czarnecki

05.01.2016 21:38, aktual.: 28.04.2016 13:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Oculus nagradza tych, którzy od początku wierzyli w wirtualną rzeczywistość i Oculus Rift. Wsparłeś zbiórkę na portalu Kickstarter? Nie musisz szukać pieniędzy na konsumencką edycję Oculus Rift!

Przedpremierowe zamówienia Oculus Rift ruszą 6 stycznia, o godzinie 17:00. Z niecierpliwością czekamy na start pre-orderów, bo wtedy dowiemy się, kiedy dokładnie gogle VR się pojawią i ile za nie zapłacimy.

Tym ostatnim punktem nie muszą przejmować się ci, którzy wsparli Oculus Rift na Kickstarterze. Oculus poinformował, że osoby, które kupiły pierwszą deweloperską wersję gogli VR na Kickstarterze, edycję konsumencką otrzymają za darmo! Trzeba przyznać, że twórcy w piękny sposób odwdzięczają się za okazane wsparcie. W końcu wtedy Oculus nie należał jeszcze do Facebooka i tak naprawdę przyszłość wirtualnej rzeczywistości była niejasna. Równie dobrze projekt mógł nie wypalić - ryzyko było ogromne.

Narzekać nie mogą ci, którzy gogle VR kupią w pre-orderze. Oculus już wcześniej poinformował, że do przedpremierowych zamówień dołączane będą dwie darmowe gry: Lucky’s Tale oraz EVE: Valkyrie. Prezent otrzymają również te osoby, które zdecydują się na zakup Oculus Rift po premierze. Wówczas gratisową produkcją będzie samo Lucky’s Tale.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)