Od zombie do obsesji [zwiastun]

Od zombie do obsesji [zwiastun]
Ireneusz Podsobiński

29.01.2011 11:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jaume Balaguero nie chce być tylko kojarzony z serią , więc postanowił nakręcić coś w innych klimatach. Tym razem podjął się tematu obsesji. Obejrzyjcie zwiastun Sleep Tight (Mientras duermes) i oceńcie, czy uda mu się zaserwować nam coś oryginalnego.

Jaume Balaguero nie chce być tylko kojarzony z serią [REC], więc postanowił nakręcić coś w innych klimatach. Tym razem podjął się tematu obsesji. Obejrzyjcie zwiastun Sleep Tight (Mientras duermes) i oceńcie, czy uda mu się zaserwować nam coś oryginalnego.

Fabuła: Cesar pracuje jako portier w barcelońskim apartamentowcu. Nie czuje się jednak szczęśliwy, a dla mieszkańców budynku jest niewidoczny. On z kolei wie wiele o nich, zna najintymniejsze detale. Szczególnie upatrzył sobie Clarę. Jej optymistyczne podejście do życia przyprawia go o ciarki. Cesar nie będzie szczęśliwy, dopóki nie pozbawi jej tego uśmiechu z twarzy. Jedyne co mu sprawia przyjemność, to cierpienie innych, a Clara jest idealną kandydatką.

Opis fabuły brzmi ciekawie, bo z początku spodziewałem się kolejnego filmu o prześladowaniu. Tutaj mamy chyba szansę na coś troszkę innego, choć zwiastun za wiele nie zdradza.

Czy tylko ja mam takie wrażenie, że film powstał w tej samej kamienicy co [REC]?

Sleep Tight (Mientras duermes) wyreżyserował Jaume Balaguero. Premiera planowana jest na rok 2011.

Obraz

Źródło: Twitch

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Kumple zombie [zwiastun]
Ireneusz Podsobiński
Niewidoma [zwiastun]
Ireneusz Podsobiński
Żelazna dama [zwiastun]
Ireneusz Podsobiński
Komentarze (0)