Odgrzewamy smaczne kotlety - najlepsze poziomy z Little Big Planet 2

Odgrzewamy smaczne kotlety - najlepsze poziomy z Little Big Planet 2

Odgrzewamy smaczne kotlety - najlepsze poziomy z Little Big Planet 2
Mateusz Gajewski
25.05.2011 18:20, aktualizacja: 14.01.2022 13:21

Publikując wpis o zapierającym dech w piersiach poziomie z gry Little Big Planet 2, pomyśleliśmy, że dobrze byłoby bliżej przyjrzeć się tematowi. Po uruchomieniu konsoli Sony i zalogowaniu się do PSN (wreszcie!) z płytą LBP2 w napędzie otrzymuje się dostęp do ponad 4 milionów różnych poziomów. Wybraliśmy ekskluzywną dziesiątkę, w którą każdy szanujący się fan Sackboya powinien zagrać!

little big planet 2 - Donkey Kong (Retro Arcade)

Autor: Chazprime

Poziom stworzony przez tego autora jest niemalże salonem gier arcade, w którym można szarpać w klasycznego Donkey Konga. Biorąc pod uwagę fakt, że wielu młodych posiadaczy LBP2 nie miało z taką klasyką do czynienia, naprawdę warto odpalić ten level.

LittleBigPlanet™ 2 - Pegged 2

Autor: Chimpanzee

Twórca tego poziomu chciał odtworzyć w LBP2 klimat gry Peggle. Trzeba przyznać, że znakomicie mu się to udało - włączając w to hasła pojawiające się na ekranie. Zdecydowanie polecamy!

Little Big Planet 2: Lvl Of The Day #15

Autor: Matt1989rudd

Bardzo ciekawy poziom, przedstawiający jedną z bardzo popularnych ostatnio gier. Angry Birds są już niemalże wszędzie - nie dziwi więc nas ich pojawienie się w Little Big Planet 2.

LBP2: Sonic The Hedgehog Green Hill Zone - Act 3 by nichrome_dragon

Autor: Nichrome_Dragon

Już w pierwszej części przygód Sackboya ludzie próbowali odtworzyć gry z pędzącym Jeżem. Dopiero w przypadku dwójki udało się to, a co najważniejsze, gra wygląda niemalże idealnie. Sonic jest dostępny w odświeżonej formie na PSN, ale po co płacić, skoro w LBP2 jest prawie to samo?

Portal Aperture Science - Free Cake

Autor: Nacho212

Jeśli jeszcze nie graliście w Portala, to LBP2 pozwoli szybko nadrobić zaległości. Przed odpaleniem części drugiej warto zagrać w poziom stworzony przez Nacho212 - jedynym minusem w stosunku do podstawowego Portala jest to, że poziom został stworzony w 2D. Mimo to maszyna do tworzenia portali pozwala się nieźle bawić. Polecamy.

LBP Pac-Man

Autor: Gurichan

Klasyka pokroju Pac-Mana zawsze jest i będzie w modzie. Do dziś na świecie pojawiają się różne wersje tej gry - w LBP2 można zagrać w nią za darmo.

Little Meat Boy

Autor: Kain2097

Gra Super Meat Boy jeszcze nie trafiła do PSN, ale dzięki autorowi Kain2097 możemy zagrać w jej odpowiednik w świecie LBP2. Tytuł jest bardzo podobny do oryginału, więc liczcie na wyśrubowany w górę poziom trudności. Powodzenia!

LittleBigPlanet 2 Sony vs Marvel vs Capcom

Autor: Polloizarraraz43

Bijatyka w świecie Sackboya? Tak, oprócz postaci Marvela i Capcomu są także herosi Sony - wliczając w to samego Kevina Butlera! Chcecie mu sprać facjatę? Proszę bardzo!

LBP2 Level - Plants vs Zombots

Autor: Foggles

Nawet jeśli graliście w Plants vs Zombies, to i tak warto sięgnąć po wersję stworzoną w realiach LBP2. Dlaczego? Jakość wykonania stoi na najwyższym poziomie.

LittleBigPlanet™2 - Beta: Sackenstein 3D by RAPHAEI

Autor:Raphaei

Jeśli nazwa Wolfenstein 3D nic Wam nie mówi, to tym bardziej powinniście odpalić ten poziom LBP2! Od tej gry niemalże rozpoczęła się era tytułów FPP.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)