Odgrzewamy smaczne kotlety - najlepsze poziomy z Little Big Planet 2

Odgrzewamy smaczne kotlety - najlepsze poziomy z Little Big Planet 225.05.2011 18:20
Odgrzewamy smaczne kotlety - najlepsze poziomy z Little Big Planet 2
Mateusz Gajewski

Publikując wpis o zapierającym dech w piersiach poziomie z gry Little Big Planet 2, pomyśleliśmy, że dobrze byłoby bliżej przyjrzeć się tematowi. Po uruchomieniu konsoli Sony i zalogowaniu się do PSN (wreszcie!) z płytą LBP2 w napędzie otrzymuje się dostęp do ponad 4 milionów różnych poziomów. Wybraliśmy ekskluzywną dziesiątkę, w którą każdy szanujący się fan Sackboya powinien zagrać!

little big planet 2 - Donkey Kong (Retro Arcade)

Autor: Chazprime

Poziom stworzony przez tego autora jest niemalże salonem gier arcade, w którym można szarpać w klasycznego Donkey Konga. Biorąc pod uwagę fakt, że wielu młodych posiadaczy LBP2 nie miało z taką klasyką do czynienia, naprawdę warto odpalić ten level.

LittleBigPlanet™ 2 - Pegged 2

Autor: Chimpanzee

Twórca tego poziomu chciał odtworzyć w LBP2 klimat gry Peggle. Trzeba przyznać, że znakomicie mu się to udało - włączając w to hasła pojawiające się na ekranie. Zdecydowanie polecamy!

Little Big Planet 2: Lvl Of The Day #15

Autor: Matt1989rudd

Bardzo ciekawy poziom, przedstawiający jedną z bardzo popularnych ostatnio gier. Angry Birds są już niemalże wszędzie - nie dziwi więc nas ich pojawienie się w Little Big Planet 2.

LBP2: Sonic The Hedgehog Green Hill Zone - Act 3 by nichrome_dragon

Autor: Nichrome_Dragon

Już w pierwszej części przygód Sackboya ludzie próbowali odtworzyć gry z pędzącym Jeżem. Dopiero w przypadku dwójki udało się to, a co najważniejsze, gra wygląda niemalże idealnie. Sonic jest dostępny w odświeżonej formie na PSN, ale po co płacić, skoro w LBP2 jest prawie to samo?

Portal Aperture Science - Free Cake

Autor: Nacho212

Jeśli jeszcze nie graliście w Portala, to LBP2 pozwoli szybko nadrobić zaległości. Przed odpaleniem części drugiej warto zagrać w poziom stworzony przez Nacho212 - jedynym minusem w stosunku do podstawowego Portala jest to, że poziom został stworzony w 2D. Mimo to maszyna do tworzenia portali pozwala się nieźle bawić. Polecamy.

LBP Pac-Man

Autor: Gurichan

Klasyka pokroju Pac-Mana zawsze jest i będzie w modzie. Do dziś na świecie pojawiają się różne wersje tej gry - w LBP2 można zagrać w nią za darmo.

Little Meat Boy

Autor: Kain2097

Gra Super Meat Boy jeszcze nie trafiła do PSN, ale dzięki autorowi Kain2097 możemy zagrać w jej odpowiednik w świecie LBP2. Tytuł jest bardzo podobny do oryginału, więc liczcie na wyśrubowany w górę poziom trudności. Powodzenia!

LittleBigPlanet 2 Sony vs Marvel vs Capcom

Autor: Polloizarraraz43

Bijatyka w świecie Sackboya? Tak, oprócz postaci Marvela i Capcomu są także herosi Sony - wliczając w to samego Kevina Butlera! Chcecie mu sprać facjatę? Proszę bardzo!

LBP2 Level - Plants vs Zombots

Autor: Foggles

Nawet jeśli graliście w Plants vs Zombies, to i tak warto sięgnąć po wersję stworzoną w realiach LBP2. Dlaczego? Jakość wykonania stoi na najwyższym poziomie.

LittleBigPlanet™2 - Beta: Sackenstein 3D by RAPHAEI

Autor:Raphaei

Jeśli nazwa Wolfenstein 3D nic Wam nie mówi, to tym bardziej powinniście odpalić ten poziom LBP2! Od tej gry niemalże rozpoczęła się era tytułów FPP.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)