Odkrywamy Pandorę [spot]

Strona głównaOdkrywamy Pandorę [spot]
06.11.2009 11:00
Avatar
Avatar
Ireneusz Podsobiński
Ireneusz Podsobiński

Powoli możemy zacząć odliczać dni do premiery Avatara. A tym samym co rusz będą pojawiać się klipy, spoty i inne ciekawostki. Zazwyczaj reklamówki są jednak dość nudne, bo składają się z kilku scen znanych ze zwiastunów. Tym razem jest jednak inaczej. Poniższy spot został puszczony podczas mistrzostw baseballa i niejako jest skierowany do męskiej części publiczności. Możecie zatem liczyć na duże spluwy i dużo wybuchów. Na deser dorzucam fanowski plakat Avatara - naprawdę dobra robota.

Powoli możemy zacząć odliczać dni do premiery Avatara. A tym samym co rusz będą pojawiać się klipy, spoty i inne ciekawostki. Zazwyczaj reklamówki są jednak dość nudne, bo składają się z kilku scen znanych ze zwiastunów. Tym razem jest jednak inaczej. Poniższy spot został puszczony podczas mistrzostw baseballa i niejako jest skierowany do męskiej części publiczności. Możecie zatem liczyć na duże spluwy i dużo wybuchów. Na deser dorzucam fanowski plakat *Avatara *- naprawdę dobra robota.

Fabuła: Jake jest weteranem wojennym z porażeniem kończyn dolnych. Zostaje on wysłany na obcą planetę w celu pomocy w wykorzystaniu jej zasobów naturalnych. Jest ona zamieszkana przez prymitywną rasę Na?vi. Ludzie tworzą Awatary, czyli genetyczne kopie obcych, za pomocą których mogą nawiązać z nimi kontakt. Z czasem Jake zakochuje się w jednym z tych stworzeń.

Avatara wyreżyserował James Cameron. W filmie występują Sam Worthington, Zoe Saldana, Sigourney Weaver, Michelle Rodriguez, Giovanni Ribisi, Joel David Moore, CCH Pounder, Peter Mensah, Laz Alonso, Wes Studi, Stephen Lang i Matt Gerald. Polska premiera nastąpi 25 grudnia 2009.

Foto: Movieweb

Źródło: Firstshowing

Udostępnij:
Komentarze (0)