Odkurzacz bezprzewodowy – twój nowy partner w sprzątaniu!

Odkurzacz bezprzewodowy – twój nowy partner w sprzątaniu!

Odkurzacz bezprzewodowy – twój nowy partner w sprzątaniu!
Materiał partnerski
08.11.2019 13:51

Nie przepadasz za sprzątaniem? Na samą myśl, że masz poświęcić wolny dzień na porządki, robi ci się słabo? Spokojnie, istnieją skuteczne sposoby na to, aby sprzątanie stało się przyjemne. Kluczem do sukcesu może być sprawienie sobie nowoczesnego sprzętu, który będzie sprzątał za nas – mowa tutaj oczywiście o odkurzaczu bezprzewodowym.

Pożegnaj tradycyjny odkurzacz!

Odkurzacz bezprzewodowy to gadżet, który pojawił się na rynku technologicznym stosunkowo niedawno. Bez ogródek można stwierdzić, że wygrywa on na starcie z klasycznym odkurzaczem, który wszyscy dobrze znamy. Jeśli dotychczas odkurzanie było dla ciebie drogą przez mękę, czas to zmienić. Odkurzacz bezprzewodowy pozwala dbać o czystość mieszkania w niezwykle przyjemny i prosty sposób. Umożliwiają mu to trzy podstawowe funkcje – czy wiesz, o jakie chodzi?

Wygoda i swoboda sprzątania

Pożegnaj plątaninę kabli tradycyjnego odkurzacza, która ciągnęła się za tobą po mieszkaniu, a w szafie zajmowała mnóstwo miejsca. Z odkurzaczem bezprzewodowym nie musisz się o to martwić. Brak kabla to zdecydowanie jeden z większych atutów tego rodzaju sprzętu. Przede wszystkim dlatego, że ułatwia poruszanie się. W dodatku nie musisz się zastanawiać, czy długość przewodu jest wystarczająca i czy dasz radę posprzątać całe mieszkanie bez przełączania odkurzacza do innych gniazdek.

Koniec z workami!

Odkurzacz bezprzewodowy to także wygoda z innego względu – nie musisz w nim wymieniać worków. W nowoczesnych odkurzaczach bezprzewodowych są specjalne zbiorniki na zabrudzenia. Nie dość, że nie musisz pamiętać o zakupie specjalnych worków do odkurzaczy, to w dodatku nie generujesz dodatkowych śmieci. To bardzo praktyczne i ekologiczne rozwiązanie!

Pokochaj ciszę

Trudno ci uwierzyć, że odkurzacz jest w stanie pracować na tyle cicho, że możesz słuchać muzyki czy rozmawiać przez telefon bez konieczności zakładania słuchawek? A jednak! Istnieją na rynku ciche odkurzacze bezprzewodowe – np. Pure Q9 od Electrolux. Jego moduł ręczny emituje dźwięk na poziomie 73 dB. Dzięki temu nic nie stoi na przeszkodzie, abyś zajął się swoimi sprawami podczas robienia porządków. Zresztą, kto z nas lubi nieprzyjemny warkot silnika?

Jak wybrać odkurzacz bezprzewodowy?

Odkurzacze bezprzewodowe mają także wiele innych zalet – np. nowoczesne wzornictwo i najwyższej jakości materiały. Dodatkowo charakteryzuje je długi czas pracy. Nawet, gdy zapomnimy o ładowaniu po zakończonym sprzątaniu, nic się nie stanie. Czas pracy urządzenia może sięgać nawet kilkudziesięciu minut, w ciągu których z pewnością zdążymy posprzątać całe mieszkanie, nawet takie o powierzchni 162 m2.

Są też odkurzacze, które mają inne dodatkowe walory, np. funkcję automatycznego czyszczenia szczotki BrushRollClean™. To unikalna technologia, dostępna tylko w odkurzaczach Electrolux, takich jak Pure Q9. Dzięki niej nie musimy ręcznie usuwać włosów i sierści ze szczotki. Opcja idealna dla właścicieli zwierzaków. Wszystko, co musimy zrobić, to nacisnąć przycisk na elektroszczotce i gotowe! Nawet wtedy, gdy odkurzacz jest wyłączony.

Na koniec warto wspomnieć o doskonałej filtracji tego modelu. Szczelny pięciostopniowy system filtracji wychwytuje 99,9 proc. cząstek o rozmiarach 0,3-10 µm. Dba o to, by powietrze, które wydostaje się z odkurzacza, było czyste i najwyższej jakości.

Wniosek jest jeden – bezprzewodowy odkurzacz to znacznie ułatwienie codziennych obowiązków. Wybierz odpowiedni model, z którym porządki staną się dla ciebie prawdziwą przyjemnością!

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)