Odkurzacz bezworkowy do 600 zł

Strona głównaOdkurzacz bezworkowy do 600 zł
22.01.2018 12:51
Odkurzacze workowe do 600 zł to wydajne urządzenia stworzone z myślą o alergikach
Odkurzacze workowe do 600 zł to wydajne urządzenia stworzone z myślą o alergikach
Źródło zdjęć: © istockphoto.com/didesign021
Tomasz Karkuć
Tomasz Karkuć

Za kwotę niższą niż 600 zł możemy kupić odkurzacz bezworkowy, który spełni nasze oczekiwania. Odkurzacze bezworkowe z tej półki cenowej są ekonomiczne, skuteczne i mają wiele praktycznych rozwiązań.

Odkurzacz bezworkowy Kärcher VC3

Model VC3 firmy Kärcher ma solidną obudowę i jest przy tym bardzo lekki
Źródło zdjęć: © kaercher.com
Model VC3 firmy Kärcher ma solidną obudowę i jest przy tym bardzo lekki

Nasz przegląd zaczynamy od Kärchera VC3, który jest zdecydowanie jednym z topowych odkurzaczy bezworkowych do 600 zł. Wyposażono go w bogaty zestaw końcówek, wśród których są ssawka teleskopowa, turboszczotka i szczotka do tapicerki. Pod względem reemisji kurzu Kärcher VC3 jest urządzeniem klasy A, co w połączeniu ze skutecznym filtrem HEPA12 czyni z niego odkurzacz bezworkowy dla alergików.

Co więcej model VC3 firmy Kärcher ma solidną obudowę i jest przy tym bardzo lekki – waży niewiele ponad 4 kg. Jego 7,5-metrowy promień roboczy sprawia, że ten odkurzacz cyklonowy świetnie sprawdzi się na małej powierzchni.

Odkurzacz bezworkowy Dirt Devil Rebel 24 HF

Dirt Devil Rebel 24 HF DD-DD 2224-1 posiada najbardziej energooszczędny silnik
Źródło zdjęć: © dirtdevil.pl
Dirt Devil Rebel 24 HF DD-DD 2224-1 posiada najbardziej energooszczędny silnik

Firma Dirt Devil wypuściła na rynek sporo odkurzaczy bezworkowych, a jednym z jej najlepszych modeli jest 24 HF z serii Rebel. W kategorii odkurzaczy bezworkowych poniżej 600 zł Dirt Devil Rebel 24 HF ma najbardziej energooszczędny silnik o mocy zaledwie 700 W. Poza tym wyróżnia go klasa energetyczna A, co również świadczy o tym, że został stworzony w trosce o środowisko i grubość portfela użytkownika.

Z zakupu odkurzacza bezworkowego Dirt Devil Rebel 24 HF mogą być niezadowolone jedynie te osoby, które nie lubią częstego opróżniania zbiornika na brud – w tym modelu ma on niewielką, litrową pojemność.

Odkurzacz bezworkowy Grundig VCC 7570 A

Grundig VCC 7570 A ma silnik o sporej, 800-watowej mocy
Źródło zdjęć: © grundig.com
Grundig VCC 7570 A ma silnik o sporej, 800-watowej mocy

Dzięki świetnemu zasięgowi (aż 10 m!) Grundig VCC 7570 A jest doskonałym odkurzaczem bezworkowym do dużych powierzchni. Wśród urządzeń za mniej niż 600 zł wyróżnia go też silnik o sporej, 800-watowej mocy, co przekłada się na siłę ssania. Z kolei jego bardzo pojemny, 2.7-litrowy zbiornik na zanieczyszczenia nie będzie wymagać częstego opróżniania.

Grundig VCC 7570 A jest odpowiednim wyborem również dla tych, którzy szukają cichego odkurzacza bezworkowego do 600 zł. W tej kwestii wypada on najlepiej w całym zestawieniu – maksymalne natężenie dźwięku, z jakim pracuje, wynosi tylko 73 dB.

Odkurzacz bezworkowy Hoover XP81_XP15011

Hoover XP81_XP15011 jest wszechstronnym odkurzaczem bezworkowym
Źródło zdjęć: © hoover.pl
Hoover XP81_XP15011 jest wszechstronnym odkurzaczem bezworkowym

Osoby, które nie mają pomysłu, jak oszczędzać energię, powinny zainwestować w odkurzacz bezworkowy Hoover XP81_XP15011. Powód? Roczne zużycie prądu w przypadku tego urządzenia wynosi jedyne 27 kWh. Poza tym jest to odkurzacz bezworkowy wysokiej klasy energetycznej A z solidnym, 800-watowym silnikiem.

To wcale nie koniec zalet modelu Hoover XP81_XP15011. Jest to bowiem odkurzacz bezworkowy do wszystkich nawierzchni, który notuje najlepsze możliwe wyniki zarówno przy sprzątaniu dywanów, jak i twardych podłóg.

Odkurzacz bezworkowy Trisa T6401

Trisa T6401 ma bardzo przemyślaną konstrukcję, z dużymi kółkami na czele
Źródło zdjęć: © trisaelectronics.ch
Trisa T6401 ma bardzo przemyślaną konstrukcję, z dużymi kółkami na czele

Trisa to mało znana w Polsce firma, która jednak wypuściła na rynek bardzo ciekawy model odkurzacza bezworkowego oznaczony symbolem T6401. Zaletą urządzenia Trisa T6401 jest przede wszystkim duży zasięg (10 m), dzięki któremu tego cyklonowego odkurzacza nie trzeba ciągle przestawiać. Sprzątanie ułatwia też praktyczna turboszczotka, idealna do usuwania sierści i włosów z dywanów.

Poza tym odkurzacz bezworkowy Trisa T6401 ma bardzo przemyślaną konstrukcję, z dużymi kółkami na czele, dzięki którym urządzenie się nie przewraca. Warto też wspomnieć, że jego zbiornik na kurz o pojemności 2 l można bardzo łatwo opróżnić – wystarczy nacisnąć jeden przycisk.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)