Odlot (UP) ? zobacz nowy klip

Odlot (UP) ? zobacz nowy klip
Michał Matuszewski

16.12.2008 11:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Swój entuzjazm do ostatnich produkcji Pixara wyrażałem już wielokrotnie i muszę uważać, żeby w kółko nie pisać tego samego. O filmie Odlot (długo nie przyzwyczaję się do polskiego tytułu) też pisałem jakbym co najmniej widział już film a ten okazał się arcydziełem. Tymczasem poza kilkunastoma sekundami teaserów i zdawkowym opisem fabuły, nie wiem o tym filmie nic.

Swój entuzjazm do ostatnich produkcji Pixara wyrażałem już wielokrotnie i muszę uważać, żeby w kółko nie pisać tego samego. O filmie *Odlot *(długo nie przyzwyczaję się do polskiego tytułu) też pisałem jakbym co najmniej widział już film a ten okazał się arcydziełem. Tymczasem poza kilkunastoma sekundami teaserów i zdawkowym opisem fabuły, nie wiem o tym filmie nic.

Jednak jakoś czekam na *Odlot *(ale to brzmi) z niecierpliwością spodziewając się magicznego bezkompromisowego kina, które nie zna ograniczeń wiekowych. Jeśli czujecie podobnie, to zapraszam na oficjalną stronę filmu, która została niedawno zaktualizowana i można zobaczyć nowy teaser. Dokładniej jest to rozszerzenie sceny z poprzedniego. W sumie kolejne kilkanaście sekund, ale moim zdaniem warto. Żeby obejrzeć filmik należy pozwolić załadować się stronie a potem kliknąć w domek (i raczej chwilę poczekać)

Drugi sposób - można obejrzeć poniżej.

Odlot to historia 78 letniego Carla Fredricsena, który realizuje marzenie całego życia i w swoim balono-domu wyrusza na pełną przygód podróż, Niestety dopada go największy koszmar - 8 letni optymistycznie nastawiony do życia chłopiec.

Źródło: Comingsoon

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)