Odtwarzacz mobiBLU A10 UFO

Odtwarzacz mobiBLU A10 UFO28.01.2009 21:00
Odtwarzacz mobiBLU A10 UFO
Arkadiusz Gabrysiak

Firma mobiBLU wprowadziła odtwarzacz mp3 o dość oryginalnym wyglądzie. Ma on kształt latającego spodka, a nazywa się A10 UFO.

Firma mobiBLU wprowadziła odtwarzacz mp3 o dość oryginalnym wyglądzie. Ma on kształt latającego spodka, a nazywa się A10 UFO.

Odtwarzacz dostępny jest w dwóch kolorach - czarnym i czerwonym, o pojemnościach 2, 4 i 8GB. Posiada także moduł Bluetooth, głośniki oraz tradycyjne wyjście słuchawkowe. Niestety nie posiada wyświetlacza, a jego wielkość raczej nie pozwala na noszenie go w kieszeni. Także nie wiadomo czy nosić go na szyi, czy po prostu postawić w pokoju.

381882995038299036
Źródło zdjęć: © [źródło](http://s2.blomedia.pl/gadzetomania.pl/images/2009/01/mobiblu_ufo2.jpg)

Gadżet potrafi odtwarzacz jedynie pliki muzyczne (w końcu nie posiada wyświetlacza) w formatach MP3, WMA, ASF i OGG. Jego bateria wytrzymuje 15 godzin gdy muzyki słuchamy poprzez słuchawki i 5 godzin, gdy poprzez głośniki.

Taki odtwarzacz może posiada oryginalny wygląd, jednak z jego użytecznością jest już gorzej. Nie dość, że nie posiada wyświetlacza to na dodatek jest duży i nie poręczny jak na mobilny gadżet. Jego cena jeszcze nie została zdradzona.

Źródło: New Launches

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)