Oficjalne majtki i sztućce PlayStation?

Strona głównaOficjalne majtki i sztućce PlayStation?
27.07.2010 12:38
Oficjalne majtki i sztućce PlayStation?
Mateusz Gajewski
Mateusz Gajewski

SONY wpadło na świetny pomysł: Skoro marka PlayStation jest powszechnie znana i ceniona na całym świecie, to może zaczniemy udostępniać nasze logo producentom zwykłych przedmiotów. Program nazywa się Logo Licensing Program i skierowany jest do twórców zwykłych przedmiotów codziennego użytku. Oznacza to, że już niebawem będziemy mogli kupić majtki z logo PlayStation, a obiad zjemy sztućcami z emblematem PS.

SONY wpadło na świetny pomysł:* Skoro marka PlayStation jest powszechnie znana i ceniona na całym świecie, to może zaczniemy udostępniać nasze logo producentom zwykłych przedmiotów*. Program nazywa się Logo Licensing Program i skierowany jest do twórców zwykłych przedmiotów codziennego użytku. Oznacza to, że już niebawem będziemy mogli kupić majtki z logo PlayStation, a obiad zjemy sztućcami z emblematem PS.

Firmy, które wezmą udział w Logo Licencing Program będą mogły sprzedawać produkowane przez siebie przedmioty, które będą dodatkowo oznaczone logo PlayStation. Już teraz mówi się o elementach stroju, akcesoriach, czy domowych przedmiotach z logo PlayStation. Program ten ma podobno pomóc jeszcze bardziej rozpowszechnić markę PlayStation, także wśród tych osób, które z graniem nie mają zbyt wiele wspólnego.

Znając jednak podejście SONY do tematu, możemy się spodziewać tego, iż byle jaka firma nie dostanie zgody na uczestnictwo w programie. Spodziewajcie się więc drogich ubrań, akcesoriów czy domowych przedmiotów z logo PlayStation. Swoją drogą, ciekawe czy przedmioty z logo PS wylądują także w sklepach ze słowem "sex" w nazwie.

Sprawdźcie też Najlepsze akcesoria dla graczy oraz akcesoria dla graczy na prezent!

Źródło: gamertvnetworkfot.kotaku

Udostępnij:
Komentarze (0)